Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem az exemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exemet, micsináljak?

Figyelt kérdés
már több mint fél éve szakítottunk a barátommal de én még mindig szeretem,amikor meglátom az utcán olyan ideges leszek és szivem szerint oda mennék hozza átölelni,egyszerűen nem tudom őt elfelejteni,próbálok fiúkkal is beszélgetni ismerkedni,de nem keltenek bennem semmilyen érzést,és már nagyon fàjdalmas ez,nem tudom micsináljak..De újra semmiképp nem kezdené ő se mert nem működött de még is annyira hiányzik,úgy érzem nem tudok élni nélküle..
2014. márc. 26. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Már lassan egy éve. Sehol egy normális pasi, akivel felejthetném. Magányosnak érzem magam.
2014. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit, mert az jó
2014. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hi-hi-ha-ha
2014. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
Az a baj kisszívem, hogy nem is akarsz változtatni rajta, úgy isten igazából...
2014. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok, és én már mindent megtettem, de nem fogok ki normális pasikat, reménytelen. Igyekszem beletörődni, hogy ez van, csak néha nehéz, amikor olyan magányos vagyok.
2014. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
háháá de még nem ismersz engem kisanyám :)
2014. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!