Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy bunkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy bunkók voltatok az akkori szerelmetekkel szakításkor és később nagyon megbántátok? És ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem is bunkó, de tapintatlan voltam akkor, amikor az első barátnőmmel (ő 17 volt, én 19) három év járás után szakítottam. Nyár volt, én ősztől mentem egyetemre egy messzi városba, és tudtam, hogy úgysem találkozhatunk gyakran. Amúgy sem nagyon illettünk össze, bár őszintén szerettük egymást. Én magamban már eldöntöttem, hogy nincsen értelme, de ezt vele, egy esős júniusi délutánon túl gyorsan közöltem. Ő mit sem sejtett, én pedig nagyjából 10 perc alatt elmondtam neki a tényállást. Szegény teljesen összetört, válaszolni sem volt ereje a sírástól, és hazaszaladt. Mint később elmondta, napokig sírt. Persze utána én is magam alatt voltam sokáig, mert annyira hiányzott. Később összejöttünk egy rövid időre, de az már nem volt az igazi...


Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem fogom a másik nyakába zúdítani a dolgokat, inkább igyekszem folyamatosan megbeszélni a problémákat.

2009. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a volt baratommal SMSben szakitotta,,,,kesobb...kb egy het mulva rajottem hogy nagyon bunkosag volt tolem,mert szemelyesen kellet volna...de visszkaptam mert egy fel ev mulva osszejottem a baratjaval es o is SMSben szakitott velem...nagyon roszz erzes volt....ma mar illyet nem tennek...
2009. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igazából nem, mert az ő bunkósságától én teljesen lezsibbadtam. így inkább később jött ő rá ,hogy mi is a tényállás és akkor sokszor voltam tapintatlan,de ő 2,5 évig volt (nagyon nagyon) sokszor bunkó velem és ez valahol nem hagyja ,hogy teljesen megsajnáljam még a mai napig is.
2009. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A volt barátommal mondhatni én is elég "bunkó" voltam, megvártam míg belémszeret, és akkor ébredtem rá hogy mit csinálok,mert én nem akartam szeretni és sms-ben stakitottam vele!! Amit végül persze nagyon megbántam, és azóta is bánom!! De nekem egy fél év kellett hogy rájöjjek mit vesztettem!!
2009. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!