Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellettem egy csajnak se,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellettem egy csajnak se, most meg egy drága autó miatt rámszállt egy csomó és kapcsolatot akarnak. Szerintetek is vicces?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, teljesen átlagember. Átlag fizetés, átlag árú ruhák, tömegközlekedés, stb.

2 éve költöztem Pestre, megismertem egy csomó embert, nagyon sok nőt is. Próbálkoztam, mindent bevetettem de egyiknél sem jártam sikerrel. Ha elmentünk szórakozni is a haverokkal mindig egyedül mentem haza, még csak egy beszélgetés se jött össze szinte.


Bátyámnak (36 éves) nagyon bejöttek a dolgai 1-2 éve, múlt októberben vett egy új Porsche Panemera 4S-t. Fél évre ki kellett költöznie munka miatt Amerikába. A kocsit "rámhagyta" addig, nagyon jó fej volt. Persze csak különlegesebb alkalmakkor használom mert félek hogy baja lesz meg nem vagyok annyira gyakorlott sofőr főleg Pesten.


Amióta ezzel a kocsival járok, azt vettem észre hogy teljesen máshogy állnak hozzám az emberek, főleg a nők. Még azok is akik pontosan tudják hogy nem az enyém és vissza kell majd adnom. Eddig lezártak, most meg teszik a szépet és a hátam mögött a többi csajnak már fényeznek.

A szórakozóhelyeken is először le akarnak rázni, aztán amikor meglátják vagy megtudják a Porschét már rögtön jó vagyok náluk.


2 hónapja használom, de már összejött 8 csaj, plusz kb. még egyszer annyi lehetett volna. Kicsit bosszúállás is ez részemről, de akkor se értem ezt az egészet. A lányok többsége nem az az aranyásó, pénzéhes fajta. Szép, normális nők. De akkor is észrevettem hogy valahogy máshogy néznek rám, valami furcsa tisztelettel, mintha felnéznének rám és ettől 10x férfiasabbnak néznek. Gyúrni 10 éve járok, de az se dobott soha ennyit mint egy autó.


Mit gondoltok erről? Amúgy az lesz a vicces ha nem lesz a verda, akkor mit fognak csinálni? Én már ezt várom. Pedig tudják hogy nem is az enyém. Érdekes nagyon, olyan mint egy pszichológia teszt.


Ennyit számít tényleg a pénz? Egy jó autó és megnyílik minden lehetőség? Pedig nem változtam semmit. Sőt zavarban vagyok sokszor a kocsi miatt, mert nem én dolgoztam meg érte, nem én jutottam ide hogy ilyenbe beleülhessek.



2014. márc. 27. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem kamu a kérdésed, akkor köszi. Ma megtudhattuk, hogy az átlag magyar nő durván 18 millát kóstál. Magyarul baromi olcsó. Ha minden jól megy öt-tíz év és ennyi lesz az éves fizetésem, akkor kipróbálom a szánalmas fajtájukon, mert sajnos a pénzen, a külsőn és a társadalmi státuszon kívül mást valóban képtelenek értékelni.
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Kamu..
2014. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Saját magadat vered át akárcsak a "nőid".Mi az h tisztelettel néznek rád....ha én megállok egy Porsche előtt már én is valami nagy hal leszek?Elég hülye világot élünk.És a nőid is elég számítók felszínesek lehetnek.Neked ez kell?Saját magadat cseszed át de te tudod...az biztos hogy nem ez a normalitás.Ez nem vicces hanem szánalmas kissé szerintem.Az is érdekes pálcát törsz ezek felett a nők felett hogy pénzéhesek de te meg kihasználod őket erre alapozva...tudod h csak egy tárgy miatt lettél menőbb a szemükben így megfekteted őket?Nem tudom téged sajnáljalak e jobban vagy ezeket a "hölgyeket"...
2014. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, ilyenek a nők. Csak a külső meg az anyagiak számítanak nekik, semmi más.
2014. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Ezen mit kell csodálkozni? Senki se akar rongyos pasi mellett flangálni az utcán!


"Amióta ezzel a kocsival járok, azt vettem észre hogy teljesen máshogy állnak hozzám az emberek, főleg a nők"

2014. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de ez téged minősít, ha ki is használod a helyzeted. Egy fokkal sem vagy jobb azoknál a "mai" hölgyeknél, akik erre utaznak és csak a pénzt látják a jobb anyagi helyzetben lévő férfiakban. 18/L
2014. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen...ez tényleg szánalmas a nőkre nézve. Sok az ilyen. Bár én nem kezdenék veled. Soha nem kezdtem gazdag férfiakkal. Úgyis csak azt akarják. Nem leszek álszent, a kocsit megnézném, mert biztosan nagyon szép. De ennyi. És azért állnak hozzád másként a nők, mert a pénzedre utaznak..és ez a gáz. Nem te kellesz, hanem a pénzed. Lehet, hogy értékes ember vagy, de ők nem ezt látják benned. Ennyi a véleményem
2014. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez igaz, akkor nő létemre helyettük is szégyellem magam. Undorítóak és szánalmasak.

Jah, és NEM MINDEN nő ilyen szerencsére.

2014. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

"Jah, és NEM MINDEN nő ilyen szerencsére."


Csak 99 szazalékuk.

2014. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én szeretnék hinni benne, hogy azért ez túlzás... De ha mégsem, akkor az igen szomorú.
2014. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!