Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellettem egy csajnak se,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellettem egy csajnak se, most meg egy drága autó miatt rámszállt egy csomó és kapcsolatot akarnak. Szerintetek is vicces?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, teljesen átlagember. Átlag fizetés, átlag árú ruhák, tömegközlekedés, stb.

2 éve költöztem Pestre, megismertem egy csomó embert, nagyon sok nőt is. Próbálkoztam, mindent bevetettem de egyiknél sem jártam sikerrel. Ha elmentünk szórakozni is a haverokkal mindig egyedül mentem haza, még csak egy beszélgetés se jött össze szinte.


Bátyámnak (36 éves) nagyon bejöttek a dolgai 1-2 éve, múlt októberben vett egy új Porsche Panemera 4S-t. Fél évre ki kellett költöznie munka miatt Amerikába. A kocsit "rámhagyta" addig, nagyon jó fej volt. Persze csak különlegesebb alkalmakkor használom mert félek hogy baja lesz meg nem vagyok annyira gyakorlott sofőr főleg Pesten.


Amióta ezzel a kocsival járok, azt vettem észre hogy teljesen máshogy állnak hozzám az emberek, főleg a nők. Még azok is akik pontosan tudják hogy nem az enyém és vissza kell majd adnom. Eddig lezártak, most meg teszik a szépet és a hátam mögött a többi csajnak már fényeznek.

A szórakozóhelyeken is először le akarnak rázni, aztán amikor meglátják vagy megtudják a Porschét már rögtön jó vagyok náluk.


2 hónapja használom, de már összejött 8 csaj, plusz kb. még egyszer annyi lehetett volna. Kicsit bosszúállás is ez részemről, de akkor se értem ezt az egészet. A lányok többsége nem az az aranyásó, pénzéhes fajta. Szép, normális nők. De akkor is észrevettem hogy valahogy máshogy néznek rám, valami furcsa tisztelettel, mintha felnéznének rám és ettől 10x férfiasabbnak néznek. Gyúrni 10 éve járok, de az se dobott soha ennyit mint egy autó.


Mit gondoltok erről? Amúgy az lesz a vicces ha nem lesz a verda, akkor mit fognak csinálni? Én már ezt várom. Pedig tudják hogy nem is az enyém. Érdekes nagyon, olyan mint egy pszichológia teszt.


Ennyit számít tényleg a pénz? Egy jó autó és megnyílik minden lehetőség? Pedig nem változtam semmit. Sőt zavarban vagyok sokszor a kocsi miatt, mert nem én dolgoztam meg érte, nem én jutottam ide hogy ilyenbe beleülhessek.



2014. márc. 27. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A drága cuccokkat azért építik hogy az átlag ember már távolról felismerje hogy azt nagyon sokat ér.

A fegyver ember ölésre van, a drága kocsi meg csajozásra, vagy pénisz növelésre.

Nagyon kemény helyzetben vagy..... Én nem tudom hogy tudnám kezelni ezt, pedig nekem egy 1980 as Jaguar xj6 os áll a garázsban, jó állapotban. Azért nem járok vele csajozni, mert apámé, és nem adná kölcsön ilyesmire. Én 30 vagyok és gyakorta saját magam szerelem neki a kocsit. Vicces.

2014. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én mindig is éreztem, hogy a lányok ilyenek, főleg mióta elkezdtek fújjogni rám, hogy ronda vagyok és hánynának, ha hozzám kéne érniük... ezek a dolgok eléggé megmaradnak egy fiú elméjében és fájó, időzített bombaként várnak a bosszúra, én is ki fogom használni, amint sok pénzem lesz
2014. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

1. nem kamu a kérdés


2. nem verem át magam, pontosan tudom hogy utána ugyanúgy nem lesz semmi esélyem náluk.


3. szerintem mindenki ezt tenné a helyemben, mert marha könnyű ám ha valaki normálisan közeledik egy nőhöz és legalább kap esélyt amit vagy elcs*sz vagy nem. De elég rossz amikor hiába teszel meg bármit mégcsak szóra se méltatnak, amikor odamész bemutatkozni, kapásból elfordulnak mintha szellem lennél.


4. amúgy a bátyám cégénél fogok dolgozni (csak akkor engedte meg ha a mostani munkahelyemen elérek egy poziciót és lesz 3 év tapasztalatom azon a területen) Innentől biztosan többet fogok keresni, drágább cuccaim lesznek stb. Ezért is jó most hogy a jelenlegi egyszerű valómban is ennyit változtat egy kölcsönautó. Akkor majd tudom előre hogy mi vár rám hatványozottan és talán addigra majd ki tudom szűrni a kedves, jóindulatú lányokat akik tényleg engem akarnak.

2014. márc. 28. 09:49
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

"De elég rossz amikor hiába teszel meg bármit mégcsak szóra se méltatnak, amikor odamész bemutatkozni, kapásból elfordulnak mintha szellem lennél. "


Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy miért az ilyeneknél kell próbálkozni? És ha az ilyen nők vissza utasítanak az miért érint rosszul? Elvégre csak egy felszínes, anyagias nőt vesztettél. Ezt miért kell ezt sajnálni?

2014. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

"Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy miért az ilyeneknél kell próbálkozni?"


Azért, mert nem lehet kiszűrni előre, hogy ki ilyen és ki nem. Általában teljesen normálisnak tűnő lányok szoktak ilyenek lenni. Arról nem is beszélve, hogy van platinaszőke, leopárdmintás felsőben és magassarkúban flangáló plázacicának tűnő ismerősöm, aki egyébként sportol, intelligens, művelt, mindenkivel kedves, nincs elszállva magától, és mellesleg gyermekorvos. Szóval ennyit arról, hogy mennyire lehet eltalálni, hogy milyenek vagytok.


"És ha az ilyen nők vissza utasítanak az miért érint rosszul?"


Te nem vagy férfi. Ezt soha nem fogod megérteni. Nem mindenki született macsó csajozógépnek. Képzeld el, hogy tetszik egy normálisnak tűnő lány, lehet hogy kicsit bele is zúgsz, nagy nehezen összeszeded a bátorságodat, és elhívod randira, ő pedig úgy tekint rád, mint valami gusztustalan állatra, vagy mint egy semleges nemű egyedre. Iszonyatosan megalázó és fájdalmas élmény. Ezt egy nő soha nem fogja megérteni, akinek semmit sem kell tennie egy kapcsolat kialakításáért csak annyit mondani, hogy igen, vagy nem.


"Elvégre csak egy felszínes, anyagias nőt vesztettél. Ezt miért kell ezt sajnálni?"


Mondták már neked azt, hogy baromi ronda vagy? Hogy mint ember lósz.rt sem érsz? Hogy ostoba vagy. Egy darab semmi? Teljesen mindegy, hogy ki mondja rohadtul fáj. A vicces az, hogy ki sem kell mondanotok, a megvetést és az undort, valamint a lenézést a női szem remekül tudja tolmácsolni. Nőként baromi könnyű ilyen hülyeségeket leírkálni, hiszen ti vagytok akik előszeretettel alázzátok porig a másik nemet, aki nem követett el semmit csak azt, hogy van, és hogy szeretnének titeket megismerni.

Ráadásul ilyenkor iszonyatosan sérül a férfiúi büszkeség, magadban lehet, hogy végig tudod gondolni amit leírtál, de mélyen legbelül ott van, hogy itt ez a csaj, akinek nem voltál elég jó, sőt egyenesen nem tekint embernek, férfinek meg pláne.

Tudod te egyáltalán milyen az amikor megkérdőjelezik a nemi identitásod, mondták már neked, hogy nem vagy nő? Egy férfi esetében, elég ehhez, egy érzékenyebb lélek, egy romantikus, mentalitás, egy gyengébb testalkat, és mindegy mennyire vagy intelligens, vagy művelt, már nem vagy férfi. Iszonyatosan rossz érzés. Örülj, hogy nőnek születtél és nem kell ezeket átélned, és élvezd, hogy életbácsi, mindent a eléd rak aranytálcán. Legalábbis amíg fiatal vagy.

2014. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Vannak felszínes emberek, akikkel marha jó szexelni, de az csak fiziológiai szükségletet elégít ki.
2014. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

# 15


Csakis a saját tapasztalataim alapján tudnék megjegyzést fűzni az irományod kb. minden egyes mondatára... Szánalmas, ah úgy gondolod, hogy minden egyes nőnek olyan minden, ahogy leírtad!

2014. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
15: nagyon jó leírtad a lényeget! Szóról-szóra igaz amit írsz
2014. márc. 28. 14:32
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

Rájöttem! Két nő külömbözetik meg, illetve 3.


1 aki egzisztenciával RENDELKEZŐ !!! PASIT keres...


2 aki eljátsza hogy normális, pedig ugyan olyan mint az első..


3 aki valóban normális, és inkább veled együtt épít, mintsem elvárja azt hogy te építs amibe aztán beleköltözik..


Szerintem a szép kocsival könnyebb kiszűrni azokat a ringyókat, akik pénz éhesek, mert pont arra kell rástartolni, aki elfordítja a fejét hisz ő az akit nem érdekel a dolog. Ez a lány kell mindenkinek.

2014. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Érdekes ez az egész, hasonló helyzetben vagyok, csak nőben.

Mindig is jól éltünk, de a szüleim nagyon szolidan vitték ezt az egészet. Nem tudta kb. senki sem, hogy milyen gazdagok vagyunk. Aztán jött a Facebook világa, felkerültek képek az utazásaimról (nem dicsekedésképp, csak valahogy mindig akkor készülnek rólam jó képek, meg nem szeretek csak úgy fényképet készíteni), az emberek jobban elkezdtek rám figyelni, fürkészni. Megmondom őszintén, nem szeretem. Nem szeretem ezt a mini sztárságot úgymond és engem állítanak be arrogánsnak, mert zárkózott vagyok. És mit ad Isten, azok a pasik, akik azelőtt a vékony, modell alkatú plázacicákra hajtottak, ők maguk is kifejezetten jóképűek (csak szerintem buták), elkezdtek érdeklődni irántam. Én meg csak néztem, mert 1. nem vagyok kifejezetten nőies sem, inkább laza, szolid, 2. nem vagyok modell alkat, évekig úsztam és inkább izmos vagyok, széles vállakal, 3. nem lehet irányítani. Nektek ez nem furcsa? Mikor meglátták, hogy el vagyok eresztve anyagilag, akkor hirtelen érdekes lettem? Az egyik fiú velem akarta megcsalni a modell barátnőjét. Miért? A mai napig nem értem. Még jó, hogy a kocsim a külföldi házam garázsában parkol, mert még csak akkor nem lenne nyugtom... Szóval szerintem ez nem nem függő, hanem kb. mindenkinek megfelelne nemtől függetlenül, ha a párja jól állna anyagilag.

2014. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!