Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellettem egy csajnak se,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellettem egy csajnak se, most meg egy drága autó miatt rámszállt egy csomó és kapcsolatot akarnak. Szerintetek is vicces?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, teljesen átlagember. Átlag fizetés, átlag árú ruhák, tömegközlekedés, stb.

2 éve költöztem Pestre, megismertem egy csomó embert, nagyon sok nőt is. Próbálkoztam, mindent bevetettem de egyiknél sem jártam sikerrel. Ha elmentünk szórakozni is a haverokkal mindig egyedül mentem haza, még csak egy beszélgetés se jött össze szinte.


Bátyámnak (36 éves) nagyon bejöttek a dolgai 1-2 éve, múlt októberben vett egy új Porsche Panemera 4S-t. Fél évre ki kellett költöznie munka miatt Amerikába. A kocsit "rámhagyta" addig, nagyon jó fej volt. Persze csak különlegesebb alkalmakkor használom mert félek hogy baja lesz meg nem vagyok annyira gyakorlott sofőr főleg Pesten.


Amióta ezzel a kocsival járok, azt vettem észre hogy teljesen máshogy állnak hozzám az emberek, főleg a nők. Még azok is akik pontosan tudják hogy nem az enyém és vissza kell majd adnom. Eddig lezártak, most meg teszik a szépet és a hátam mögött a többi csajnak már fényeznek.

A szórakozóhelyeken is először le akarnak rázni, aztán amikor meglátják vagy megtudják a Porschét már rögtön jó vagyok náluk.


2 hónapja használom, de már összejött 8 csaj, plusz kb. még egyszer annyi lehetett volna. Kicsit bosszúállás is ez részemről, de akkor se értem ezt az egészet. A lányok többsége nem az az aranyásó, pénzéhes fajta. Szép, normális nők. De akkor is észrevettem hogy valahogy máshogy néznek rám, valami furcsa tisztelettel, mintha felnéznének rám és ettől 10x férfiasabbnak néznek. Gyúrni 10 éve járok, de az se dobott soha ennyit mint egy autó.


Mit gondoltok erről? Amúgy az lesz a vicces ha nem lesz a verda, akkor mit fognak csinálni? Én már ezt várom. Pedig tudják hogy nem is az enyém. Érdekes nagyon, olyan mint egy pszichológia teszt.


Ennyit számít tényleg a pénz? Egy jó autó és megnyílik minden lehetőség? Pedig nem változtam semmit. Sőt zavarban vagyok sokszor a kocsi miatt, mert nem én dolgoztam meg érte, nem én jutottam ide hogy ilyenbe beleülhessek.



2014. márc. 27. 20:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
7%

A nőknél már csak a férfiak olcsóbbak, nyomorultabbak.

Hajmosás nélkül, smink nélkül kimegyek egy régi, bő farmerban meg egy régi kabátban - észre se vesznek.

Felveszek egy miniszoknyát, testhezálló farmert vagy forrónadrágot egy toppal, egy kevés smink és kiengedem a hajam - és kiesik a szemük

Egyszerűbben manipulálhatóak, mint a kutyák.

Sőt, ez még manipulációnak is primitív, inkább távirányításnak lehetne nevezni.


Szóval a férfiakhoz még csak autó sem kell, csak három ruhadarab meg 1000 forint ára sminkcucc a drogériából.

Nők között olyan olcsó kvrvát sosem találsz, mint amilyen bármelyik kan.

2014. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem egy verseny, hogy ki az ocsmányabb undorítóbb, és Téged minősít, hogy te annak tekinted. Hanem arról hogy sok ilyen felszínes EMBER van nők és férfiak közt is egyaránt. Ennek most a női oldalára rámutatott a Kérdező, a férfi oldalára pedig az egyik női Kommentelő(aki utazgat). És nem az a cél, hogy most gyűlölködjünk vagy akármi, hanem hogy szűrjük ki az ilyen embereket, hogy tudnánk jobbá tenni ezt a dolgot, változtatni rajta stb...
2014. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A 15-öst érdemes elolvasni, nagyon jól leírta a lényeget!
2015. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!