Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm csókolózott az ikertestvéremmel. Ti hogy reagálnátok erre a helyemben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korábban történt, akkor, amikor összejöttünk, állítólag "kíváncsi volt,hogy melyikünk csókol jobban"..

ezt a barátnőm egyik barátnője mondta el ma és nagyon kiborultam rajta

a barátnőmet kérdeztem ő azt mondta, hogy régen volt és sajnálja, de semmi jelentősége, akkor még nem volt szerelmes de már az.. a testvéremnek a mentsége, hogy ő nem tudott róla, hogy összejöttünk...

ti ezt meg tudnátok bocsátani? nagyon rosszul érzem magam :( szakítsak vele emiatt? vagy megérdemel még egy esélyt? nagyon ki vagyok borulva tényleg :(

és ráadásul nem egy városban lakunk a barátnőmmel, a tesóm pedig ott lakik, ahol ő... és nem tudom mit gondoljak, volt-e más is köztük... még elképzelni is nagyon szörnyű érzés :S


2009. dec. 17. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a tesó tényleg ráhajtott a csajra, akk. elég szemét dolgot művelt, de persze a barátnőd is. attól is függ mióta vagytok együtt, ha elején jártok a dolognak akk. hagyd hagy legyenek boldogok, de ha nem akk. illő lenne már megbízni ha egyszer szereted a bnődet.:P
2009. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem illőség kérdése. érdekes, hogy ő csak egy egyszerű próbának tekintette. megbeszéltétek már azt a kérdést ,hogy kinek mi a megcsalás? lehet ,hogy nála a csók nem is jelent semmit, neked pedig már az is megcsalás.


és a testvéred... és csak kíváncsi volt....hmm kíváncsi lennék mi mindenre volt még kíváncsi. én aggódnék a helyedben, bennem sok mindent felvetne ez a dolog...


Elhiszem, hogy szörnyű érzés, és vacakul érzed magad, az sem mentség ,hogy az elején történt...


én úgy látom ,hogy a kis barátnőd elég érzéketlen és érdekes felfogású.

Én nő létemre biztosan nem tudnám megbocsájtani a barátomnak, mert hát testi kapcsolatba került valakivel és főleg (ha lenne) a saját lánytestvéremmel. Nah vele se beszélnénk az biztos.mert még csak el sem mondta... lapított és fel sem vállalta... A barátnőd pedig a hátad mögött!!! tudott mindenről és félrevezetett mindkettőtöket... már ha.

2009. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én tesóm a feleségemmel volt. Még egy kicsit több is történt, mint csók, hirtelen fellángolásból, egy rossz pillanatunkban. Én sok év után tudtam meg. A párom mondta el. Ő elmagyarázta, miért tette, nagyon megbánta, de akkor nem tudja mi volt vele. Hittem neki, megbocsájtottam, bár mondtam, inkább lett volna 5 faszival, mint a tesómmal. A tesóm először megkérdezte, most minek kellett elmondani. Utána egy hétig nem is keresett. Aztán nagy nehezen elémállt. Én kiosztottam, hogy elárult, azóta nem beszélünk, bár nem is erőlködik, hogy kibéküljünk. Előtte pedig sülve-főve együtt voltunk.
2009. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja jo nagy diszkurwa lehet:D dobd ki.
2009. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan bartnő, aki csupa kiváncsiságból lecsókol más ffiakat is, akár ikertestvér, akár akárki...
2009. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!