Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van barátom, már lassan 2 éve vagyunk együtt


Szóval, nagyon boldogok voltunk egy ideig, de történt egy törés az életébe

Ezáltal igy nekem is , mert nagyon el lököt magától.

És tavaly júniusban történt, és egészen a mai napig nem változozz visza én meg már nem birom

Hiába van nekem, egyszerűen olyan mint ha szingli lennék...Rossz , de nem tudok mitcsinálni

Van mikor 2hetente találkozunk és van sex...

Mert sokat dolgozik reggel 6-tól este 9ig

van mikor hétvégén is


Beszélgetni már nem tudunk , úgy ahogy réggen

Réggen úgy beszélgettünk mint 2 barát , és mégis szerelmesek voltunk

Most meg , kb akkor beszélünk, ha én dobok fell 1 témmát

De még arra is : aha , uhum, igen jó , na az érdekes.

Így beszél

Én azt vettem észre szeretne javitani a dolgainkon, de ő tipikus ez a gyurok , de tutyi mutyi vagyok, nem tudom ki nyitni a számat , ha komoly a nővel a témma,csak akkor ha vitázni kell....


Én nem mehetek sehova ő igen

Mostmár szól, de nagyon sokszor volt olyan másnap tudtam meg dolgokat , amiböl hatalmas vita volt


Viszont, minden percben beszélünk fbon ahogy van ideje ír

Jó reggelt, jó estét kiván stb stb...


Még tegnap csinált nekem reggelit is,jól elvoltunk, de azt vettem észre valamiért már nagyon nehezen oldoik fel mellettem! Lehet a munka miatt ?

És amugy borzalmasan féltékeny típus , de nincs rá oka!


És a másik, külsőre is sokat változott , de én mindig elsírom magam, hogy mikor olyan volt stb, milyen jó volt

És az utcán az "ő" réggi stilúsu fiúkat nézem, hogy hátha ez csak egy rossz klón, ő meg amnéziás lett


Úgy érzem hogy egyedül vagyok

Szeretnék neki segíteni , hogy jobban éreze magát"újra " mellettem , de most nekem kell a segitség, mert már szakitáson agyalok, csak félek

de nagyon szeretem


Ő bevallása szerint, én voltam elvileg , vagyok az első nagy szerelme


(És mikor mindig résszeg, mindig bevallja hogy mennyire szeret, és akkor elöjőn a réggi énje)


Most ilyenkor mi is van?



Elnézést a helyes írási hibáimért, de telefonról vagyok, és nehezebben írok helyesen!


2014. márc. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez már csak egy megszokás...elvagytok egymás mellett időnként, aztán slussz passz, arra jó h mégis el lehessen mondani azt h van valakitek.


Gondolkodj el azon, hogy neked ez kell? Neked tényleg jó így? Jó h korlátozva vagy aminek értelme sincs?

2014. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a korlátozás nem

de ezért is sírom vissza milyen volt, mert ő olyan volt réggen, hogy mondtam ide oda kell mennem

akkor mondta oké menj

vagy elkisért ilyenek


segiteni akarok neki dolgokban , mert családja miatt is magába fordulhatott

egyszerüen semmi ötletem nincs

2014. márc. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!