Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit érzek, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit érzek, mi a bajom, miért nem értékelem végre, hogy megkaptam. Ez miért van? 15L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy évvel idősebb nálam, és kb. már 7.-es korom óta figyeltem, mert nagyon szimpatikus volt. Beszélgettem vele fészbukon, és kiderült, hogy nagyon aranyos meg minden, de közben elköltöztek, és kb. egy teljes évig nem láttam. Aztán most valamikor oktober környékén felbukkant, és egyre gyakrabban látom, és találkozunk a buszon, mindig egymás mellé ülünk, ilyesmi. Mikor beszélgetek vele, nagyon jól érzem magam, de mikor aztán egy hétig nem látom, akkor olyan fura érzésem van, hogy nem is akarom látni, meg nem is érdekel, meg félek attól, milyen is lesz, hogy ha újra látom, és igazából nem is akarom látni.

A múltkor kaptam nőnapra csokit, meg már smároltunk is párszor, és szeretné, ha összejönnénk, de én félek, és nem érzem 100%-ig, hogy én ezt akarom. Holnap is akar velem találkozni, de én nem tudom, hogy akarok-e, mert félek, és ez lehet, durva, de nincs kedvem hozzá.

Még igazából sosem éreztem még ilyesmit, és sosem volt még barátom, szóval enm tudom, mit kéne tennem.

Segítenétek?


2014. márc. 21. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Mitől félsz ennyire? Hogy nem fog összejönni? Hogy megbánt? Vagy csak az ismeretlentől (hogy milyen egy kapcsolat)? Mit éreztél csók közben? Éreztél valamit? Vagy nem volt jó? Bocs hogy ennyit kérdezek, de ezeket kéne magadban tisztázni... Mert azt csak te tudhatod, hogy mit érzel, bár tudom néha nehéz, még nekem is, pedig én majdnem kétszer ennyi idős vagyok...

Ha mellette is úgy érzed hogy nem jó, akkor jobb ha szakítasz vele, de ha vele tényleg boldog vagy, és utána sokszor eszedbe jut a vele töltött nap, és kellemes érzéssel tölt el, akkor viszont vágj bele bátran :)

De ha rossz érzéssel tölt el, hogy találkozni "kell", akkor ne erőltesd.


És akitől nem akarsz semmit, azzal ne smárolj, mert vagy rosszat gondol majd rólad, vagy nagyon rosszul fog neki esni, ha ő meg komolyan gondolja...

2014. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!