Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valamikor nem érzek iránta semmit máskor meg igen.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel majdnem fél éve voltunk együtt. A baj hogy mindig papucs voltam csak ő nem vette ezt észre és egyszer amikor megmondtam neki hogy vége amit nem olyan teljesen komolyan gondoltam csak indulatból tettem meg akkor elkezdtem egy másik lánnyal beszélni és az a lány tetszik nekem. De közben meg újra kibékültem a lánnyal akivel együtt voltam. Amikor kibéküldtünk éreztem megint azt hogy szeretem és már nem is viselkedett úgy mint azelött tök normális volt. De másnap már nem és ezt ő érezte és feltette a kérdés hogy szeretem-e mondtam neki hogy nem mindig és hogy a nem mindig van többször ezáltal ő mérges lett rám nagyon és végleg szakítottunk. Nagyon megbántam amit tettem vele és olyan érzés mintha az lenne a legjobb ha újra összejönnék vele. Mert nagyon hiányzik. De ezáltal meg megbántanám a másik lányt. Mert így is fura az egész mert a másik lány iránt is érzek dolgokat. De ő vele meg csak késöbb lehetne valami mert nem akarunk balhét. De nem tudom mi legyen. Tényleg nagyon durva dolog amit csináltam de igazából nem csaltam meg azt akivel jártam én csak beszélgettem a másik lánnyal. Mit tegyek? A másik lányt felejtsem el? És menjek vissza ahoz akit mellesleg még szeretek csak nem tudom hogy. Vagy csak próbáljak meg a barátja lenni annak a lánynak akivel jártam? Mit tegyek? Nem tudom :( tiszta nehéz most és döntésképtelen vagyok. :/
2014. márc. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D Én is ezt érzem folyamatosan, hol szeretem, hol nem, de amikor jobban belegondolok, nagyin is szeretem és nagyon hiányozna, ha szakítanék vele:) Magyarázatot nem tudok rá adni, talán az, hogy magamból indulok ki és azt képzelem, hogy neki is képzelgései vannak, velem kapcsolatban.
2014. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nehéz ügy.

Ha tényleg szereted az előző barátnőd kérj tőle bocsánatot, de szerintem döntsd el hogy mit érzel iránta, és hogy akkor is szeretnéd-e amikor állításod szerint nem annyira normális. Ha a válasz nem, inkább hagyd, hagy találjon valaki olyat aki a hibáival együtt tudja szeretni.

2014. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd volt egy kapitális idióta. Az ilyen hülye kérdést hogy szeretsz?

Nem tesszük fel akkor mikor épp válságban van a kapcsolatunk. Ok te is mondhattál volna mást, de ismerjük az eredményt.

Mit tegyél. Hivd fel, és beszéld ezt meg vele, SZEMÉLYESEN!

Ha több próba után sem akarja, akkor az azt jelenti hogy nem is akarja igazán. Csak azt lehet vissza fordítani,amit mind ketten akartok. Ha az egyik menni akar ott válás lesz.

2014. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!