Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hónapja voltunk együtt amikor már szóvá tettem h szertném ha azt is csinálná. Párszor megvolt, de azóta nem csinálja magától. Így kínos nekem hogy kérni kell! Én szoktam kényeztetni odalenn. Szerintem ez így hozzátartozik a szexhez. Szerintetek?
2014. márc. 28. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek 9-es válaszolóval,számos oka lehet,a felsoroltak közül bármelyik.
2014. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

te se sz..pd le.


Egyébként bunkó a pasid hogy ő nem teszi meg, de azért hagyja hogy te csináld neki de mind1.


Lehet hogy büdös vagy odalenn.... Le szoktad zuhanyozni mielőtt azt várod hogy kinyaljon? Mert ha nem, akkor nem ártana. Én már rendes fürdés után negyed órával sem engedem a férjemet hogy nyaljon , csak ha közvetlenül akció előtt lezuhanyoztam ott lent megint. Sajnos elég izzadós fajta vagyok, és másképp nem merem....Bár ő szereti csinálni. Úgy kell megkérnem hogy várjon amíg alvázmosást tartok.

2014. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!