Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi nem szeret nyalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem szeret nyalni, az baj, csajok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 23:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret nyalni akkor hogyan eszi a fagyit, bicskával?
2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Akkor a nyalókát elfelejtheti.
2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
hát engem zavarna... 27/L
2010. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja bizony. Nagyon nagy baj. A nők többsége csak csikló izgatásával jut el a csúcsra. Azt meg vagy kézzel vagy nyelvvel csinálhatod (segédeszközt ne vegyünk most figyelembe). Na most a kézi dolog se rossz, de nem olyan fincsi, mint a nyali... :) Szóval szedd össze magad, mert a csajok 99 %-a csak megjátsza a hüvelyi orgazmust.
2010. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Kicsit szomorú lennék miatta és azt hinném velem van baj.. Amúgy elfogadnám és nem is raknám ki, de rosszul esne.
2010. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ehető fehérnemű meghozná a kedved? :D
2010. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem zavarna, mert nem szeretem, ha nyalnak. Nem is tudtam még tőle soha elmenni. Mondjuk lehet azért van, mert akkor mindig görcsölök, hogy mi van ha büdös meg rossz az íze. Szóval nem tudok ellazulni. De igazából nem is hiányzik, mert így is el tudok menni. Szerencsére szokott lenni hüvelyi orgazmusom (nem játszom meg) és néha csiklói is. Meg engem amúgy is jobban izgat maga a csókolózás meg ha a mellemet simogatja és nyalogatja a barátom.

Szóval, lényeg a lényeg, engem egyáltalán nem zavarna.

2010. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Meg kell fürödni öcsém, és nem lesz büdös...ehehe
2010. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
én nyalni szeretek a legjobban ....nemtudom mit nem szeretsz benne
2010. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Fingkirály ***** válasza:
Én sem szeretek amúgy, és mégsem volt eddig panasz, valahogy viszolygok tőle. Cserébe én sem vagyok morcos, ha nem pippant le a partner. Ámbár a múltkoriban kinyaltam egy tinilányt, valahogy akkor megjött a gusztusom rá, és baromi jó volt :)
2010. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!