Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszítették már el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítették már el a legjobb ellenkező nemű barátotokat?

Figyelt kérdés

nagyon jóban lettem az egyik lány osztálytársammal,mindent megosztottunk egymással,folyton egymással lógtunk (igen az lesz amit gondoltok)majd egy bulin khm.."kezdeményezett" én meg részegen belementem. Másnap megbántam,mert tudtam,hogy megbántottam ugyanis én nem akartam többet barátságnál.A csaj megbocsájtott de azóta szinte levegőnek néz. Én próbáltam vele beszélgetni pl mikor egyedül volt a suliba, irogattam neki facebookon,skypon de mindig érződötta a beszéd stílusból,hogy untatom. Mióta új pasija van folyton ott smárolnak a teremben ami már gva idegesítő kezd lenni. Tegnap elött is pl 2 szájozás között végre megszólított,hogy van-e kajám... -.- mondom nincs. Ha rám ír akkor is a leckém kell neki. Tényleg ennyire semmit ért neki az a 2 év felhőtlen barátság? Igazából nem is a lány hiányzik,pedig szerettem a személyiségjegyeit, hanem az a kapcsolat amit vele ápoltan jártatok már így? Mit tettetek? Tudom már rég túlkéne tennem magam rajta és meg is próbáltam de csak azt érem el,hogy sokakat eltaszítottam magam mellöl most is inkább azon gondolkozok,hogy minek írom ezt ha nem akarok vele foglalkozni. Valaki?!

jah 17/f


2014. márc. 28. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen és nagyon rosszul voltam tőle elég sokáig de túlléptem rajta.
2014. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én hasonló helyzetben voltam csak fordítva :)

évekig odavoltam egy lányért aki nem viszonozta (tudta mit érzek iránta beszéltünk róla) és évekig kihasznált meg szívatott, azt tudom mondani: amikor az egyik fél többet érez az már egyáltalán nem barátság, a másik pedig, hogy ha a barátságban az egyik fél teher a másik számára és emiatt lehangolt, vagy depressziós az illető vagy nem tud teljesíteni akkor OTT KELL HAGYNIA A TERHET! nehéz, nagyon nehéz, és lehet egyesek szerint bunkóság, de hidd el nekem , ha rendbe jössz mert már nincs terhed akkor sokkal jobb lesz minden

2014. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár csak barátság volt, jókat beszélgettünk és mikor Ő többet érzett és én nem, ekkor kis szünet után azt mondta inkább lelép. Rossz, mert hiányoznak a beszélgetések.
2014. márc. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen...amikor kiderült hogy többet érez irántam..sosem votl semmi köztünk..

De hagyon, de nagyon fájt, mert az a szitu neki nem volt jó, így inkább lecsökkentettük a kontaktolást..

Húh a mai napig fáj, pedig 10 éves sztori:(

2014. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk , hogy igen. Amit tehetsz , hogy 0 kontakt vele és bekészítesz néhány jókis feka rapet vagy valami minőségibb heavy metal számot. Aztán próbáld elfoglalni magad
2014. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!