Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A következő történt velem: kb. 2 hónapja elkezdtem beszélgetni egy sráccal, pontosabban ő írt rám de már előtte is írt a barátnőimnek hogy mennyire tetszem neki stb.. szóval ő szemelt ki ezt utólag be is vallotta. DE! Volt barátnője.. és nem egy két hete kezdődött kapcsolat volt ez, hanem már lassan 4. éve hogy együtt voltak. Én elég sokszor kitértem erre a témára, hogy nem kéne itt bókolgatnia meg találkozni ha ilyen komoly kapcsolata van, meg hogy egyáltalán van. De teljesen biztosan állította hogy azért is "kacsintgat" kifele mert ez a kapcsolat már nem olyan mint régen és már a szakítás szélén állnak.. jó gondoltam ő tudja, beszélgetünk és majd lesz valami. A szakítás be is következett hamarosan, nem éreztem túl jól magam, egyből velem akart találkozni meg nagyon utalt rá többször is hogy többet akar tőlem, komoly kapcsolatot. Jól elhittem, össze is jöttünk de nem mondtuk ki végig konkrétan hogy mi most együtt vagyunk. Na de aztán adódtak problémák, a személyiségéből kifolyólag (de ezek most nem is fontosak, nem akarok rá kitérni), nem bírtam tovább és szakítottam. Utána még egy jó darabig írogatott, aztán valamelyik nap látom hogy lájkolgatja az exét.. de elég hirtelen és feltűnően. Azelőtt azt mondta hogy egy percig nem fáj neki hogy nem beszélnek. Mit gondoltok, én voltam a búfelejtő vagy ennyire szánalmas hogy az exéhez akar visszamenni hogy ne maradjon egyedül? Végig szerette míg velem volt? (nagyon nem úgy tűnt) Jöhetnek a kegyetlen igazságok! :D
2014. márc. 29. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
kegyetlen igazság.
2014. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet nem szerette már és lehet csak egy lyuk kell neki állandóra és az exe tűnik erre a legkézenfekvőbbnek.

Nem mondanám, hogy búfelejtő voltál, inkább az újdonságlyukra tippelek.

23f

2014. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!