Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereted, engedd el. Ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted, engedd el. Ha ő is szeret, visszatalál hozzád. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit, nem érdekel. hogy fogok szerdára elolvasni 320 oldalt? ez jobban érdekel.
2014. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, de talán kezd el. Am a kérdésben igazság van, engedd el szó nélkül, se nyavajgás, se a másik keresése, ezek nem kellenek mert így erős maradsz a szemében, s ha ő is szeret, nem fog elfelejteni és az emlékek majd visszarepítik hozzád. :)
2014. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A.R. ***** válasza:
Hát nálam nagyon nem jött be......Pedig 500% ,hogy szeretett.
2014. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az már rég rossz, ha el akar menni...
2014. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy mit gondolok?! Azt, hogy elég ritkán járok fel erre az oldalra de akkor mindig látom ezt a szerencsétlen kérdést...ha már egyszer feltetted ne írd ki mindig, hanem emeld ki...-.-
2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem ez az első ilyen kérdésem.

az eszedbe sem jutott, hogy mást is foglalkoztat ez?!

2014. márc. 19. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki szeret, akkor nem kell elengedni mert NEM AKAR ELMENNI. Ennyi.


Aki megcsal, elhagy, el tudja csábítani egy harmadik az soha egy percig se szerettette a társát!

2014. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerette
2014. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem h vagy 20 ember szóról szóra, betűről betűre egyformán fogalmaz :D
2014. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké akkor ne hidd el, nekem mindegy :D
2014. márc. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!