Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te belemennél abba, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél abba, hogy a pasid igazi stukkert fogjon a fejedhez (persze töltetlenül), amolyan szerepjáték, vagy csúnya szóval élve, egyfajta perverzió gyanánt szex közben?

Figyelt kérdés
...vagy abba, hogy lefotózzon fegyverrel a kezedben és azt feltöltsd facebookra az ő kérésére?
2014. márc. 29. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Veled se stimmel minden ha azokat igazi fegyvernek nézted.

Amúgy nem, nálam a párkapcsolatnál feltétel, hogy épp eszű legyen a partner.

2014. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de azért válaszolok. Én nő létemre imádom a fegyvereket (és az egyenruhát is) pl rendőr.. én szerettettem meg a párommal is a fegyvereket, késeket, és én nagyon szeretem ezeket belevinni pl az előjáték közben. (persze nem felkaszaboljuk egymást, vagy ilyesmi, csak normális keretek között. oké, tudom hogy van, akinek ez már alapból nem normális...de nekünk meg az, és élvezzük, senkinek nem ártunk vele, akkor meg miért ne??) szóval ha mindketten igénylitek, akkor csak bátran! ;) viszont ha téged ez feszélyezne, akkor ne menj bele!!!
2014. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kini :)) ***** válasza:
Facebookra semmiképpen nem tölteném fel, és semmilyen más közösségi oldalra. Vk- ra töltenek fel állandóan ilyen hülyeségeket xD
2014. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!