Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő más, mint én. Hogy viselkedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő más, mint én. Hogy viselkedjek, hogy ne gondoljon elkényeztetettnek?

Figyelt kérdés

A családom gazdag, úgy nőttem fel, hogy amit akartam, megkaptam (de szó szerint mindent). Emiatt leginkább a hasonló anyagi helyzetű családok gyerekeivel vagyok jóban, de van egy srác, akibe szerelmes vagyok (3 év után rájöttem, hogy nem fogom tudni elfelejteni). Viszont ő más...

Átlagosak a szülei, népszerű, sokan szeretik (én is népszerű vagyok, csak engem vagy utálnak, vagy irigyek).

A srác egy elkényeztetett kislánynak tart, szóval így esélyem sincs nála. Szeretném megváltoztatni a véleményét rólam, de fogalmam sincs, hogyan.



Én 16 éves vagyok, ő 17. (osztálytársam)


2014. márc. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

:) hat kezd azzal, hogy nem vágsz fel azzal, amid van (ha ez fent áll) Vannak kiváló embereknek megismert gazdag ismerőseim. Kicsit sem néznek le és tök noormálisan elbeszélgetnek bárkivel.

Kezd azzal, hogy nem teszel különbséget, ezzel tiszteletet vivsz ki

2014. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy én ezeket legtöbbször észre sem veszem...

Ami másoknak idegesítő bennem, az nekem fel sem tűnik.

2014. márc. 29. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban elkényeztetett vagy nem tudod eljátszani,hogy nem vagy az mert az elő jön úgy is.

Ha viszont nem vagy az csak elkényeztetettnek tartanak,akkor beszélgess a sráccal, teljesen hétköznapi dolgokról, tanulás,suli, sport,filmek. Stb. És ne legyél lekezelő. Ne beszélj anyagi dolgokról, márkás cuccokról vagy hogy hány helyen nyaraltál már stb

2014. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele megismerkedni, mutasd meg milyen vagy valójában. És ne mutasd hogy gazdag vagy ha tudja is, akkor se vágj fel vele.
2014. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérd ki a véleményt egy középosztálybelitől. Mi az, ami mindenkit zavar. Kérd meg, hogy ne használja ki a helyzetet, te tényleg kiváncsi vagy. És amint felvilágosit, majd válogathatsz, hogy melyik szokásod valóban az, és melyik az, amiről smemiképp nem akarsz megválni, mert azért önmagad ne tagadd meg, csak nehzebb lehet igy neked.
2014. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!