Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki kb. 45 éves. Van neki egy barátnője aki kb. 30. A férfi Ausztriában dolgozik, 1-2 hetente jár haza és van 1 vagy 2 gyereke a csajtól. Az sem biztos, hogy mindegyik az övé. Amíg nincs itthon, addig a csajt mindig más kezelgeti. Ez egyszer már kiderült és akkor azt mondta a faszi, hogy nem baj, nem zavarja csak a csaj szeresse meg várja otthon amikor hazaér.


Ez szerintetek reális lehet? Ismerem őket és nem tudom elképzelni mi tartja őket együtt. Tényleg csak az nem dugja meg a csajt aki nem akarja. Mitől vannak mégis még mindig együtt?


2014. márc. 29. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Jobb dolgod nincs, minthogy más életén csámcsogj?: D
2014. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nos úgy tűnik képesek teljes mértékben az érzelmi intimitásukat ketté választani a testiségtől.

Azért, mert "eretnekség" ilyet mondani/életformaként fel is vállalni, attól még meglepően sokan képesek erre.


Ez lehet az egyik magyarázat.

A másik pedig lehet profánabb: a pasi szerelmes, és jól is keres. A pasi szerelemből, a csaj meg pénzért.

Jó kérdés, nem ismerem őket.

2014. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ez az én véleményem.
2014. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal :)
2014. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én csak annyit tudok, hogy már 3 haverom is hónapokig kezelte a csajt. Lehetséges, hogy a 2. válaszolónak van igaza.


Nem gondoltam volna, hogy ilyen a valóságban is működik :)

2014. márc. 29. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha belegondolsz az "ágyas" nem új találmány. Évezredes. Azért a férfiak voltak többségben ágyas ügyileg, mert ők voltak ranglétra azon fokán, akik nyiltan csinálhatták. A hölgyek főleg szeretőt tartottak. Ez sem új.


A keresztény kultúrkörünk dogmája az a felállás amiben most a többség hisz. Ez nem volt mindig igy, fű alatt sosem, és ahogy ez a dogmatikus "vallási terror" amit évszázadokon keresztül fenntartott az egyház gyengül, úgy változik a kultúrális környezete is. Rendszerben nézve sosem volt meglepő, és nem is az.

2014. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű. Anyagi - kényelmi oka van hogy együtt vannak. A pasit várja otthon a nő, esetleg még főz is rá. Ergo a pasi kvázi háztartási alkalmazottnak tartja, meg van kit megdugni. A csaj meg gondolom részesül a férfi fizetéséből. Ennyi.
2014. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van.

1. Talán a távolság miatt megegyeztek, hogy nyitott kapcsolatban élnek,

2. A férfi racionálisan mérlegelve úgy döntött nem találna jobb nőt és inkább hagyja,

3. A 2 gyerek miatt vannak együtt,

4. A férfi élvezi a cuckold jellegű párkapcsolatot és szexuálisan felizgatja az ilyen típusú megalázottság,

5. Töketlen papucs,

Így döntöttek. Ha ez nekik jó akkor csinálják, nehogy már én döntsem el mit csinálhat egy 45 éves férfi a saját párkapcsolatával.


Ahogy a keleti bölcs mondja, jobb egy tortát megosztani másokkal mint megenni egy tál szart egyedül.

Kár, hogy én nem ismerem a nőt.

2014. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és természetesen az érzelmeknek köze nincs a kapcsolathoz.
2014. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!