Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom ezt? Csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt? Csak nekem alapdolog?

Figyelt kérdés

Én a barátomat tartom a leghelyesebbnek és ezt mindig meg is mondom neki...

Ma mondtam egy srácról akinek tetszettem hogy jó az új hajszíne, mert nem tudtam mit írjak neki és ez jött... Aztán elküldte egy iskolatársának a képét hogy mennyire tetszik neki...

Aztán elmondtam neki hogy tudom hogy találhat sokkal jobbat nálam, és hogy ezt a csajt is sokkal szebbnek gondolom magamnál... És azt mondta nem vagyok szebb, de csúnyább sem... Mikor megmondtam neki hogy ez nagyon rossz, azt mondta köszönjem magamnak mert én kezdtem el.

Minden üzenetében kerülgette azt hogy nem vagyok szebb, csak a belsőmet dícsérte. De nem az van hogy ha szeretünk valakit őt gondoljuk a legszebbnek? Most megmondtam neki, hogy nem érdekel... Most persze elkezdett írogatni hogy én vagyok a legszebb, egyelőre meg sem nyitom az üzeneteit.

Ti mit gondoltak? Előre is köszi...(15/L)



2014. márc. 29. 21:43
 1/5 anonim válasza:
Soha nem írnám a Bnőmnek hogy van nála szebb lány. 17F
2014. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem, még ha igaz is, akkor sem
2014. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, de hidd el, addig jó, míg ez a legnagyobb problémátok!
2014. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam van szebb lány, mindenkinél van szebb, a párom nem mondja, de néha cukkol, hogy ez meg az mennyire jól néz ki. Néha már az agyamra megy, és rosszul is tud esni olykor-olykor, de megmondtam neki, hogy ha XY-on annyira szép, akkor legyen vele, nem lesz probléma a szakításból, inkább, mint hogy megcsaljon. Még mindig velem van, félre sem lép, innentől kezdve azt hiszem, hogy még ha nem is én vagyok a legszebb, és lát nálam szebbeket, esetleg meg is jegyzi, akkor is engem szeret, és ez elég.
2014. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alap dolog, még ha nem is igaz akkor is azt kell mondani, hogy Igen drágám, nekem Te vagy a legszebb!!. Mindíg, minden körülmények között!
2014. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!