Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb korosztályt kérdem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb korosztályt kérdem, hogy 30 felett mennyien vannak még egyedül és kétségbeesve?

Figyelt kérdés
Akkorra már tényleg nagyrészt a "selejt" marad? Bocsánat a kifejezésért, de így hallottam. Vagy vannak itt olyanok, akik később találták meg életük párját? Sokkal nehezebb ismerkedni?

2014. márc. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyien vannak? Sokan.

Csak selejt? Nem. Tudod az élet összetett dolog...

Vannak akik később? Igen vannak.

Nőknek nehezebb, férfiaknak könnyebb!

2014. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan keresnek párt ,úgy is hogy nincsenek egyedül,,én is igy keresek csajt :)
2014. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már elnézést de sok pasi szeretne ilyen "selejtet" maga mellè :)
2014. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is már 34 évem taposom, mégsem vagyok kétségbe esve.

Nameg el ne képzeld, hogy csak a selejt marad.

Ha megnézed, mennyi válás, mennyi kapcsolat megy tönkre

huszonévesen, akkor rájössz, hogy butaságot írtál.


34F

2014. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem állítottam én semmit. Csak kérdeztem.
2014. márc. 29. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok, s nem igazán érzem hogy le kellene cserélnem az alkalmazkodásmentes szabadságot valamire, amire a társadalom szerint ennyi idősen már szert kellett volna tennem. Inkább élem és élvezem az életet, munka, tanulás, fejlődés, valahogy nem hiányoznak egy kapcsolat béklyói.

36 F

2014. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiak 30 évesen élik a virág korukat. Az előbbi hozzászólokon nem is csodálkozom emiatt.


Egy nőnek viszont 35-ig szülnie kell, különben beteg lehet a gyereke ill ő sem foja olyan könnyen kihordani. Ergó nekik van miért pánikolni. ;-)


Tehát fordul a kocka, 30 alatt a nőké a stafétabot, mivel minden ujjukra jut 20 udvarló.

2014. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"""selejt" marad? Tőled idéztem! Nem állítás, csak feltételezés!Jól írták jó lenne ilyen selejt mint Én 40 év együttlét! ;) 62/F már bocsi nem reklám, és nem is selejt!
2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!