Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a "volt" barátommal. 3 hetet voltunk együtt ami nem sok de én akkor is szeretem szomorú vagyok,sírok..Szeretem még. De valahogy azt éreztem hogy "meg kell tennem szakítanom kell vele" Igazából csak nem nagyon volt közös témánk.De még szeretem őt és nagyon hiányzik.Mit tegyek hogy ne legyek ennyire el kenődve?:( Csak fekszek az ágyban és könnyezve szomorú dalokat hallgatok.
2014. márc. 30. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamit amibe örömöd leled és koncentrációt igényel. Így arra figyelsz nem a rossz dolgokra. 3 hét után meg miért kell szakítani minek elkezdeni egyáltalán?
2014. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hét nem sok idő, gondolj bele mi lett volna ha kicsit több az az idő. Tereld el a figyelmedet a dologról mást nem tehetsz.
2014. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"fekszek az ágyban és könnyezve szomorú dalokat hallgatok."


A volt barátod meg elment kocsmázni a haverjaival. Gondolkodj már kicsit!

2014. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Ki van bukva ő is. Nem jár ő kocsmázni:D kosarazni jár el
2014. márc. 30. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Ha itt mindenki szenved...
2014. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Le írtam a magyarázatban. Nem nagyon volt kozos témánk. De attól még szeretem:c
2014. márc. 30. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Valaki megkérdezett egy idős házaspárt, hogy hogyan képesek 50 év után is elviselni egymást...

Ezt válaszolták: Nos kedves, tudja mi abban az időben nőttünk fel, amikor ha valami nem működött azt megjavították, nem pedig eldobták.

2014. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy jöttetek össze, ha nem volt közös témátok?
2014. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 ez nem rossz:D #8 átérzem a dilemmát akk h a faszba jöttök össze :D
2014. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!