Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni a párunkért szakítás után?

Figyelt kérdés
ha szeretjük,és érezzük,hogy ő is szeret,csak csalódott bennünk,érezzük hogy haragszik ránk. velem lassan egy hónapja szakított barátnőm,de írok neki szinte minden nap,mert hiányzik,és fontos nekem. mik a jelek,ha már nem szeret,vagy nem érdekeljük? mert sokszor hallani,hogy vége egy ideig,új párjuk lesz,de mégis vissza mennek akivel régen együtt voltak.
2014. márc. 26. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer vége, annak oka is van szerintem. Nem ezért mondják, hogy exel fölösleges újrakezdeni.
2014. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
persze,csak nem mindegy miért,nem volt nálunk megcsalás,vagy nem múlt el a szerelem. hanem azt mondta elég volt a vitákból. én is dolgozok ő is,60 kilométerre lakik tőlem. azt mondta nem keres mást,de félek,hogy megismerkedik valakivel. még senkit se szerettem úgy,mint őt. elég önimádó típus vagyok,de ő érte bármit megtennék.
2014. márc. 26. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:
hagyd és keress újat. nálunk minden rendben ment, aztán ő egyszer bekattant, én elküldtem a fe.nébe, és nem érzem hogy szükségem lenne rá, pedig szerettem őt... és nálunk sem volt megcsalás, sőt, vita sem volt...
2014. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megértem oké, de abba gondolj bele, hogy mennyi a garancia arra, hogy ha újra kezded vele nem fogtok vissza esni a régi fázisba? Vita vita hátán. De te tudod, majd megtapasztalod a saját bőrödön.
2014. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tudod a napokban két embert is megbüntetett a bíróság mert folyamatosan bombázta az exét üzenetekkel és az feljelentette zaklatásért... ha naponta zaklatott már amúgyse fog vissza menni csak mégjobban megutál
2014. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

egy percig sem..


amikor egy pár már eljut a szakításig az komoly probléma..

nem hiszem hogy olyankor van mit megmenteni..

2014. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én még a szakítás után 3 hónapot küzdöttem érte volt hogy hogy 2 hétig nem beszéltünk és 1 hete ujra összejöttünk
2014. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Utolsó ebben van valami!

Egyébként szerintem felesleges "küzdeni", csak erőlködés lesz a másik szemében, az idegeire mész csak és még jobban eltávolodik. Hagyj időt neki + magadnak is, ha lesz is közben valakije, az nem garancia arra, hogy jobb is lesz vele mint veled, sőt. Velem mikor szakított a barátnőm 3 év után 1 hónap múlva már új pasija volt, kb. 4 hónapig voltak együtt amikor összekaptak valamin, rögtön felkeresett engem valami hülye ürüggyel, hogy találkozzunk, persze addigra már elhajtottam a rákba.

2014. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Uram, hányszor kell megbocsátanom az ellenem vétkezőnek, hétszer? Nem, hetvenhétszer"

lehet minuszolni!

2014. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

Az ember a saját hibáiból tanul, és a válaszolók amiket írtak és amit te reagáltál arra, abból az jön le, hogy teljesen mindegy mennyire is elleneznénk te újra tepernél érte és összejönnél vele ha lehetne.


Szóval az ellenkezőjéről meggyőzhetetlen vagy, magyarul röviden segget nyalhatsz , talán, talán összejöttök.

És az hogy mi lesz a vége az már a te életed.

2014. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!