Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen az oldalon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért ilyen felszínesek és szexéhesek a férfiak?

Figyelt kérdés

Ha egy kommentbe leírom, a témához kapcsolódva, hogy dekoratív nő vagyok (de semmi jelzést sem adok ismerkedésre), akkor rögtön kapok egy rakat privátot, hogy ismerkednének velem. Csak azért, mert szép nő lehetek.


Ha egy szexuális témához írok, a szokásaimról, illetve a segédeszközeimről, szintén privát hegyek jönnek, hogy beszélgessünk, ismerkedjünk.


Érdekes, ha más területen vagy szakmai témában fejtem ki a véleményem, vagy szakmai kérdésekben segítek másnak, ilyesmi nem történik itt.


A jelenlevőket csak a szépség és a szex érdekli? Semmi más?


2014. márc. 30. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valószínű a szerelem/szex kategória lehet az oka, ez még nem jutott eszedbe?
2014. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, hogy nem vagyok ilyen. Tudod azért vannak olyanok itt akik még segíteni akarnak. Nem pedig egész nap itt ajnátározni a farkát kapásra várva.
2014. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában ez az általános viselkedésforma. Egyébként tolakodásnak vennéd, ha rád írnék?
2014. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én meg kell hogy nő létemre védjem a férfiakat.....ez így nem igaz. Igen van pár köztük akinek semmi nem számit, mindegy mit irsz rögtön rádmozdul és irja az idióta "csábitó" szövegeit, én is kapok rengeteget. Ezt meg kell tanulni kizárni és nagyíven lesz*rni.....viszont nagyon sok okos és intelligens férfi is van itt, akikkel viszont öröm beszélgetni.....ezekre figyelj, ne a többire. :) N
2014. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pont ez az. A kategória Szerelem/Szex. Nem Csajozás/Pasizás.
2014. márc. 30. 10:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha pedig olyat írsz, ami nekik nem tetszik, (visszautasítod, de finoman) olyan hangnemet vesznek fel, hogy már tényleg rosszul érzed magad! Lerıbancoznak, elhordanak mindennek. Van pár állandó beszélgetőpartnerem normálisabb fiúk közül, de sajnos mostanában a parasztokba futok bele!
2014. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4 Talán már ismerjük egymást?
2014. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7: csak nem az pozitív jelzőkből ismertél magadra :))) #4
2014. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, elég igazságtalan vagy! Manapság férfiként borzasztóan nehéz közel kerülni egy nőhöz, itt az oldalon pedig lehetőség van rá, hogy megtörténjen. Ha minden fiúnak lenne barátnője vagy legalább partnere, akkor nem írnának neked ilyeneket.
2014. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kérdező ennek főként az az oka mert nem mindig mert én se de sokaknak azt sugalja a szép vagy szexben érdekelt kiváncsi hogy egy lehetőséget látnak az ismerkedésre nem lehet őket hibáztatni csak azért mert ilyenek az általánosítás pedig nem szép dolog :)
2014. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!