Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszafogni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszafogni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Legutóbbi kapcsolatomban nagyon undorító módon vágott át az exem, és amíg az igazság kiderült, addig 3x törtem össze.

Nagyon elveszítettem a bizalmam a férfiak felé, hónapok óta nem ismerkedtem, meg én, a nagy szerelmes, romantikus alkat, kiábrándultam az 'Igazi' fogalmából, mivel a legutóbbit annak éreztem, mégis a vége átverés lett.


Mostanában viszont szimpatikussá vált egy férfi, akivel úgymond ismerkedünk.

Chat+telefonon hív, mindig ő keres, ennek már 1 hete.

Jól elbeszélgetünk, szimpatikus is, csak nagyon félek az átveréstől.

Tudja, hogy nekem is szimpatikus, mondtam már neki a telefonban, de én nem merem őt keresni.

Mindig ő ír vagy hív, de én nem merem meg még nem is akarom kimutatni az érzésemet neki, meg még nem akarok szerelmes sem lenni.

Furcsán érzem magam ebben a helyzetben, de igazából a saját védelmem érdekében nem akarok még érezni.

Hogy lehet ezt megtenni?

Mikor sokat gondolok rá, és tényleg várom, hogy jelentkezzen.

Jövő héten pedig randink is lesz.


26/N



2014. márc. 30. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

legyél óvatosabb, de ne zárkózz el és ne fogd vissza az érzéseidet

nem mindenki ugyanolyan és nem mindenki fog megbántani

2014. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétmarokkal.
2014. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!