Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért baj az, ha 16évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj az, ha 16évesen komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet nem tudsz eléggé elköteleződni, de kivételek mindig vannak. Ezt csak te tudhatod.
2014. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem baj, ha nem csak az foglalkoztat hogy találj már vkit
2014. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most úgy érzed nem baj de majd 10 év múlva lehet hogy vissza szeretnéd forgatni az időt! :)
2014. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, miért lenne? Más kérdés, hogy valószínű nem lesz életre szóló.


Ettől még ennyi idősen én sem úgy indultam neki, hogy akkor 2-3 hónapig együtt, utána pedig viszlát. Komolyan gondolkoztam, aztán vagy 1-2 évig tartott, vagy 2-3 hónapig.. volt ilyen is, olyan is.

2014. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Babának igaza van... inkább éld ki magad. Mi 15 éves korunk óta együtt vagyunk... Félre ne érts imádom párom, jobbat nem is találhatnék nála, de lehet jobb lett volna ha egymás előtt lett volna legalább egy kapcsolatunk, hogy tudjuk milyen mással is..

22N

2014. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, csak a korosztályodban ez nem trendi.

Így a korodbeli éretlen fiúcskák és lányocskák esetében elég kevés az esélyed bármi értelmesre :)

2014. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj.Csak ez keveseknek jön össze.
2014. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10000 az 1-hez
2014. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gáz szerintem :) Mi 17 éves korom óta vagyunk együtt, 16 évesen ismertem meg :) Csak az tény, hogy manapság nagyon ritka az ilyen gondolkodás a lányoknál/fiúknál. Sok sikert, hogy találj egy hasonlóan érett egyént, nem lesz egyszerű :/


L24

2014. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

attól függ, kinek mi a komoly kapcsolat.

nekem az, amikor nem csak pár hónapig vagyunk együtt, hanem hosszabb ideig, szerelemben, megcsalás nélkül.


másnak az a komoly kapcsolat, ami házassághoz vezet és örökké tart.


az én látószögemből már 2 komoly kapcsolatom is volt, az egyik 16 évesen, két évig. a másik majdnem 1 évig.


te mit szeretnél? már most megismerni a férjedet, vagy csak egy hosszútávú, szerelmes kapcsolatot? utóbbit ajánlanám inkább :) előbbit tényleg megbánhatod :/

2014. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!