Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a szerelemben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedtek életek szerelmével boldogok vagytok vele évekig, a szerelem úgye az újdonság ereje már elmúlt viszont nagyon szeretitek, csak nem érézitek azt az újdonság érzést. Majd megismerkedtek valakivel akinél újra érzitek azt, hogy szeretitek ammyira, hogy az a bizonyos érzést is érzitek (amit az újdonság ereje okoz). A legtöbben otthagyák a régi párjukat az újért.

Ez lenne a szerelem?



UI: én a szeretetben és nem a szerelemben hiszek :)


kiváncsian várom véleményeteket, korral és nemmel


2014. márc. 30. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2014. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Igen.

L

2014. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hiszek. A szerelem nem csak a kezdeti, újdonság miatti fellángolást foglalja magában szerintem. :) Ha egyszerre van meg a szenvedély, és a mély egyetértésen alapuló lelki kötelék, akkor sokkal magasabb szintű dolog keletkezik, mint egy "szimpla" szeretet érzés.

A szüleim pl. több mint 30 éve házasok, de néha még most is feltámad bennük az a zsongás, ami kezdetben volt köztük. Tehát szerintem hiába múlik el a "lángolás", ha a szerelem igaz, akkor néha újra feléledhet, és soha nem kell más!

Ha valaki csak úgy elhagyja a párját, mert elmúlt az újdonság varázsa, az szerintem nem is volt igazi szerelem.

2014. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiszek benne. Azért, mert esetleg jönne egy nő, aki felkelti az érdeklődésemet, még nem hagynám el a jelenlegi barátnőmet. Érted. Jön egy új fagyi a piacra, attól még nem biztos, hogy ki is próbálod, mert jól bevált a régi kedvenc :)
2014. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiszek a szerelemben és szerintem, ha valaki igazán szerelmes valakibe, akkor az nem múlik el, pláne nem fogja ugyanazt érezni más iránt. Én 8 év után is pont ugyanolyan szerelmes vagyok, ha nem jobban, mint az elején.
2014. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne! Hidd el, hogy akibe tényleg teljesen belehabarodsz, az mindig tud újat mutatni. Minden apróság fel tűnik ugyebár, hisz ismered mindenét kívül belül. Gondolok egy új frizurára, parfümre. Vannak olyan emberek akiket nem lehet megúnni. Szóval szerintem nagyon is van szerelem :)
2014. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!