Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, tényleg ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, tényleg ennyit számít a facebook?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki a valóságban nem mondható annyira szépnek. Napról napra egyre több képet tett fel facebookra(amin tényleg szép, eléggé fotogén), és egyből az ÖSSZES fiú odáig lett érte. Mindenki szépnek tartotta.

Egy csomó lánynál azt látom, hogy mostmár nem a valóság számít, hanem a facebook. Aki kirak egy jó képet, és azt sokan "kedvelik", azt a valóságban is szépnek tartják.

Van egy párkapcsolatom két és fél éve. Sokszor a vitáink, féltékenykedéseim inkább a facebookból adódtak.

Nekem csak egy képem van kint, de napról napra azt érzem, hogy ha ember akarok lenni, és megfelelni a barátomnak, és a kortársaimnak, akkor szép képeket kell kitennem magamról...

Őszintén kérem a válaszokat: Tényleg ez számít, vagy szimplán rossz körökben vagyok?


2014. márc. 30. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A legtöbben azt fogják állítani, hogy nem számít, de szerintem pont hogy számít. Nem úgy ahogyan te leírtad, hanem aki a valóságban népszerű az a facebookon is az.
2014. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
rossz körökben vagy inkább rossz gondolkodással vagy. vannak akik kirakják a mellüket és úgy 100 kép meg így full fehér kb a kép semmit nem lehet kinézni aztán odairják h de szép meg ilyen hát ha nekik ez jó és nem az összes pasi ilyen ne általánosits már.
2014. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek számít,de bizony ezeknél a népszerű srácoknál meg lányoknál ez fontos.A többségnek ez fontos főleg a mai fiataloknak,engem például nem érdekelne.De hát én nem vagyok az a mai divatkövető buta gyerek. :)
2014. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
100%
"de napról napra azt érzem, hogy ha ember akarok lenni, és megfelelni a barátomnak, és a kortársaimnak, akkor szép képeket kell kitennem magamról... "-----> ha ez így van, akkor a barátaid vagy nagyon fiatalok és éretlenek, vagy ha idősebbek akkor kissé visszamaradottak agyilag, ha ez az ami számít nekik....
2014. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg 2 olyan lány tetszik akinek nincs facebookja.:) Facebook nélkül is szeretném őket:)
2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon gyerekes viselkedés ez az emberektől.

Tény h ilyen a világ amiben élünk de ne ez legyen már a fő szempont.

Ez a hülye facebook többet árt mint használ.

Retardáltak a haverjaid.

2014. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem általánosítani akartam, akkor rosszul fogalmaztam. :) Azt akartam kifejteni, hogy az én társasági körömben sok férfinál azt látom, hogy ez számít.

Igen, azt észre vettem, hogy aki a valóságban népszerű, az facebookon is az, de sajnos egyre gyakrabban látom a fordítottját is már.

Hát, még gyerekek, az tény. :) Most vagyok gimnáziumban végzős, és itt még mindenkit gyereknek mondanék, gondolkodásban is. :)

Engem sem érdekelne(pont ezért van egy képem kint), csak sajnos már kezd az agyamra menni, hogy tényleg mindenki még órán is a facebookot nézi, ha látnak egy szép képet odáig vannak érte...

2014. márc. 30. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azoknak számít a facebook, akik gyerekek még érzelmileg, vagy gyerekesek. Értelmes felnőtt embernek, vagy értelmes kamasznak (mert van ilyen) egyáltalán nem ez az elsődleges időtöltése. Én is fent vagyok, de kb napi 1x nézek rá, van-e valami levél vagy ilyesmi. Rohadtul nem érdekel, ki milyen képeket tesz fel, miket likeolnak, vagy akármi. Szerintem sokan nem képesek megérteni a facebook funkcióját. Teleposztolják mindenféle szarsággal, komolyan behalok néha rajta...:D
2014. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
Szóval még fiatalabbak, ennél a korosztálynál ezen nem kell csodálkozni :)
2014. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazad van, aki ott népszerű, az a valóságban is.

Aki meg a valóságban népszerű tesz róla, hogy fb-n is az legyen.

2014. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!