Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja mit akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja mit akar, én összezavarodtam. Tudnátok segíteni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Kiderült hogy a barátom más lányokkal beszél facebookon.(nem tudom miről/mit , nem tudom a jelszavát)

Beszélgettünk,és kibökte hogy ő fiatal és több szabadságot szeretne.Nem értem,hiszen hetente 3x találkozunk.Zavarja ha megkérdezem hol volt mit csinált.Én szeretem,amikor rákérdeztem hogy ő szeret e azt mondja nem tudja.Mondtam neki szerdáig döntse el.Tudna olyan valaki tanácsot adni aki volt már ilyen helyzetben?


2014. márc. 30. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A megoldás az volt, hogy felnőttünk, és kinőttük az ilyen gyerekes viselkedést.
2014. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 manó1235 ***** válasza:
Ez akkor már veszett ügy.. az első barátom volt ilyen.. Folyton időt kért, meg hogy nem tudja hogy szeret-e .. aztán szabadság kell neki túl sokat vagyunk együtt és nálunk is az volt h.. szinte egy héten 1x láttam már a végén. Nem tudtam kidobni mert szerettem, később megtette ő egy másik csajért. De így utólag örülök neki. Ha még át is vészelitek ezt az időszakot majd jön a következő és a következő.. és sokszor eljátsza még veled mert tudja hogy szereted és elnézed neki. + az orrodnál fogva vezetgethet.
2014. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen,fél éve.Kezd elegem lenni.Nekem nem fér bele egy kapcsolatba az,hogy más lányokkal flörtöl.21 éves amúgy.
2014. márc. 30. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nekem nem fér bele egy kapcsolatba az,hogy más lányokkal flörtöl."

Akkor meg mi is a kérdés?

2014. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így viselkedik és ilyeneket mond, az nem szerelmes a másikba. Tovább megyek, még gyerekes is, hiszen nem akar veled lenni, de tartalékol. Jobb mint a semmi alapon gondolkozik, ami borzalmas. Neked kell ilyenkor okosnak és erősnek lenned.
2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 manó1235 ***** válasza:
utolsónak igaza van.. ne hagyd hogy azt higgye az ő kezében van minden.. had essen csak pofára .. és remélem találsz helyette normálisabbat :)
2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Csak nehéz,mert Ő az első szerelmem,és félek az egyedülléttől.De hiába szeretem ha ő nem..
2014. márc. 30. 21:29
 8/9 manó1235 ***** válasza:
Én is ugyan így voltam.. de csak vesztegeted rá az idődet.. nem éri meg. Keresni kell jobbat.. Persze mondani könnyű, tudom. Ha szeretnél beszélgetni róla privátban írj bátran :)
2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz az egyedülléttől, akkor fogadj fel engem pasipótlónak, vagy szenvedj tovább a mostani mellett. Persze rá is jöhetnél, hogy egy rossz kapcsolat nem jobb az egyedüllétnél, de ehhez érett gondolkodás kellene.
2014. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!