Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matesan kérdése:

Miért nem akar velem kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fögni.

13 éves vagyok és a lány is.Midnen 1 éve kezdödöt amikor már töbször megfogta a kezeme,és ez ment tovább ebben az évben is.1 hete voltunk Egerben kirándulni.Amikor megérkeztünk a szállásba ugy 8-9 körül bejött hozámm és megfogta a kezemet erösen megkérdeztem hogy mi a baj erre kirohant.Én pénteken rákérdeztem és ki facsartam belöle hogy mi a baja Erre ö azt irtahogy szeret O_O csak néztem 3 napig alig aludtam ma vasárnap pedig bevalodtam neki hogy szeretem örömmel fogadta megkérdeztem hogy akkar-e kapcsolatot és akkor mondat:"Nem állok még készen egy barátra" és én nem nem szeretném elvesziteni mert nagyon jó fej és csinos is és amig meg készen áll egy kapcsolatra addig ra meg lehet hogy elveszitem

PLS válaszokat!!!!!!


2014. márc. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
"Elveszíteni" mit?! A barbi babádat?
2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom te is értellmes fogyatékos vagy! :D
2014. márc. 30. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

13 évesen teljesen hihető, hogy nem akar kapcsolatot

attól még lehettek együtt és majd később kialakulhat

2014. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2014. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Kisujjamba több értelmesség szorul mint beléd valaha is fog.
2014. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy amikor már készen áll már nem érdeklem :D
2014. márc. 30. 14:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Exxi és neked mi a bajod? most komly te oltogasz engem amikor csak segitséget szeretnék kérni.. :D
2014. márc. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!