Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matesan kérdése:

Miért van az hogy birjuk egymást egy lánnyal de nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
na hogy rövidre fogjam én 13 éves vagyok fiú.A lány is 13 és 1 éve kezdötöttn el minden.Próbált közeledni töbször megfogta a kezem stb...na én erre fel mentem Facebookra és ki akartam deriteni hogy most mivan.Erre mondta hogy szeret.... O_O elvoltam halva 3 napig alig aludtam és csak rá tudtam gondolni ma én is bevalodtam neki. De nagy csalodással ért hogy irta:Figyelj nem állok még készen egy barátra. És nem birom ki ha elveszitem mert ki tudja mikora áll készen és adigra elveszitehtem.....
2014. márc. 30. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán írd le neki azt, hogy te viszont nagyon is készen állsz egy barátnőre, és eléggé tetszik neked, úgyhogy ha te nem tetszel neki, akkor mondja ki kerek perec, és ne ködösítsen - ha viszont tetszel neki akkor gondolja meg jól a dolgot.
2014. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mondtam már neki és nem válaszolt semmit
2014. márc. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!