Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret e? Hogy deríthetném ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret e? Hogy deríthetném ki hogy tényleg szeret e? mivel tudnám próbára tenni?

Figyelt kérdés
A barátom nem nagyon szereti mondani nekem hogy szeret mert szerinte az nem olyan fontos de szerintem igen. Hogy deríthetném ki hogy tényleg szeret e? mivel tudnám próbára tenni?
2014. márc. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nem attól fog szeretni, hogy napjában többször is elmondja, hogy szeret, hanem a viselkedésével, a tetteivel.

Mert bárkinek mondhatod, hogy szeretlek, de csak akkor igaz, ha nem sz*r le nagy ívben.

2014. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A próba csak tönkretenné a dolgokat.
2014. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem eddig mindig csak mondták... és nem nagyon érzem hogy ki mutatná. nincs valami jó ötletetek hogy tehetném próbára hogy tényleg érezzem hogy szeret? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZAITOKAT! <3
2014. márc. 30. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:
kimutatja hogy szeret. csak szeretnék tényleg megbizonyosodni róla hogy megnyugodjak mivel ez az első komoly kapcsolatom :)
2014. márc. 30. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj szerintem, ha nem mondja el neked naponta többször, hisz úgy veszít az értékéből...
2014. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de én akkor is próbára akarom tenni mert így hogy néha mondja bizonytalan vagyok nagyon. adjatok ötleteket!!! :(
2014. márc. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!