Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állít be engem hülyének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít be engem hülyének?

Figyelt kérdés
Alapból rühellem az fb-t, alig használom. De már elegem lett hogy a párom a nála jóval fiatalabb lányok képeit likeolgatja, elég erotikus beállítottságú képeket. Másodjára csinálta meg ezt velem, mert ezen már vitáztunk. Ha tetszik neki, nézze meg, de ne likeolja, mert már az ismerősök is megszólták érte. Mikor láttam mit csinált, megírtam neki, itt befejeztem, mert ez engem stresszel, és szégyellhetné magát, hogy lánya korabeliekre csorgatja a nyálát, erre azt írta, hogy ez természetes dolog, ami tetszik, azt likeolja, az természetes, és hogy velem vannak a gondok... de közben én szinte semmit se csinálhatok...
2014. márc. 31. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
csináld te is ugyanezt csak pasik képét lájkold... ha neki sem tetszik ha te csinálod majd abbahaggya
2014. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás.
2014. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
40 éves is elmúlt már könyörgöm!!
2014. márc. 31. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

"csináld te is ugyanezt csak pasik képét lájkold"


Tipikus butaság! Süllyedjen csak le a másik szintjére, hogy aztán mikor majd veszekedésre kerül a sor tudja azt mondani a férfi a nőnek, hogy ő is ugyanazt csinálta, akkor meg mit pattog...

2014. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Ez a "semmit se csinálhatok"-ez mit takar?
2014. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha pl. valakinél likeolok egy idézetet, rögtön rám ír vmivel, mert magára veszi
2014. márc. 31. 09:52
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Már csak egy kérdés; miért hagyod ezt?
2014. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

édesem, tudom, hogy szerelem, tudom hogy más rád sem nézne, tudom, hogy ő az igazi, tudom, hogy nála úgysincs jobb... de most már kisanyám szállj magadba! Csak egy pillanat erejéig!


Ahol ilyen hülyeségen kell marakodni, akkor mi lesz a nagy gondokkal? A te szekerednek csak 3 kereke van. Ezzel is elmegy A pontból B-be de nem úgy, mint ha 4 lenne. És meg is látszik, mert egy ilyen kis kátyút sem bírsz vele könnyedén venni.


Nem azt mondom, hogy szakíts vele azonnal, de neked kéne egy alapos önvizsgálat. Mit akarsz ettől a kapcsolattól, te merre akarsz haladni, hogy szeretnéd, hogy működjön a kapcsolatod? És aztán a nagy kérdés: tényleg csak ő jutott neked?

2014. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már közöltem vele, hogy befejeztem vele, és ő ennyit írt... hogy ami tetszik neki azt likeolja, nem csinál belőle titkot. de én már erre sem válaszoltam neki
2014. márc. 31. 09:58
 10/10 A kérdező kommentje:
mint írtam, nekem erre nincs szükségem... és a valódi dolgokkal ne hasonlítgassuk össze ezt...
2014. márc. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!