Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állít be engem a rossznak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít be engem a rossznak?

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottunk és visszahallom hogy nem is úgy meséli el a szakítást ahogy igazából történt hanem beállít engem hibásnak hogy elveszítsem a barátaimat.
2014. márc. 4. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy qrva
2014. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hianyzol neki,magat hibaztatja a kapcsolatotok vegeert. Csak ugye hat ciki lenne beismerni,hogy miatt volt,ezert teged mocsokol be..
2014. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Benne van az "alázzuk porig, ha már nem a miénk" elv...
2014. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a düh és a harag vezérli...Viszont ezt meglépve saját magát degradálta féreg,lárva szintre hisz te tudod ,h mennyire nem igaz és csak próbál kétségbe esetten vissza vágni egy ennyire szánalmas lépéssel én az ilyen embereket nagyon messziről kerülöm mert borzalmas haragot tudnak bennem kelteni.
2014. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanezt csinálják jelenleg velem is. A barátaim tudják mi hogy történt, aki meg mégis beveszi a baromságát, az nem volt a barátom. Én már csak szórakozom rajta, hogy lehet valaki ennyire szánalmas.
2014. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátaidat emiatt elveszted, akkor nem kár étük..


Gyáva és nem meri vállalni, hogy ő is hibás..

Nem téged minősít, tudom bosszantó, de nem kell vele foglalkozni

2014. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!