Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feléleszteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feléleszteni egy megszokottá vált párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Idestova 4 éve együtt vagyunk a barátommal. Ebben a 4 évben minden benne volt, sajnos vagy nem: kezdeti rózsaszín ködös szerelem, később a "nem vagyok szerelmes beléd" nevű történet, megcsalások részéről... alig egy éve viszont mintha minden megváltozott volna.. mondta, hogy szerelmes belém és ezt őszintén mondja és úgyis gondolja, hisz ha nem így volt, akkor megmondta azt is őszintén.

Sokszor csak úgy spontán megfogta a kezem, társaságban is akár, megpuszilt, ha kettesben voltunk is becézgetett, magához ölelt és mondta, hogy szeret. Mostanában viszont hiába vagyok vele kedves, ő pl magától alig ad puszit, ha társaságban vagyunk akkor se látszik meg, hogy mi egy pár lennénk. És ezt megmondta már 1-2 barátunk is. Úgy viselkedik velem, mint egy haverral, ha megyünk az utcán, akkor se mellettem jön, hanem a haverjával, én meg kullogok mögötte.. este is tv-zünk, de nem húz oda magához, se semmi. És hamar el is álmosodik.. ebből teljesen az jött le nekem, hogy un már engem vagy nem szeret már! Persze tele vagyok kételyekkel, mert egy nőnek szüksége lenne rá, hogy kimutassák az érzéseket feléjük,vagy ha épp "rossz" időszakát is éli, húzzon magához és mondja ezt meg, megérti az ember, de így csak magamban keresem a hibát és tőle kérdezgetem, hogy van-e valami baj, amiért ilyen velem? Vagy nem szeret már?

Amiből pedig neki van már elege, hisz ő nem látja hogy változott irányomba, szerinte olyan mint volt, és elege van nagyon, hogy ezt minden nap megkérdezem.

Azt mondta, hogy kezd sok lenni neki, hogy szeretek tudni róla, hogy épp mikor hova megy, meg hogy napi szinten találkozunk, kezd számára mindennapos lenni és beleunalmasodni. De azt mondta, hogy komolyan szeret ettől függetlenül.

Tudom, hogy igaza van, biztos idegesítő a kérdésem, de ha érzem hogy baj van, inkább tudni akarom, mi az,és a korábbi megcsalásai miatt folyton görcsben van a gyomrom, nem tudom mire gondoljak, mikor közömbös velem..


Hogyan lehetne változtatni ezen, hogy ne legyen unalmas neki a velem töltött idő?

Azt hittem az a napi 3-4 óra nem sok, de ezek szerint az sem szerencsés, ha minden nap együtt vagyunk, pedig vannak akik együtt is élnek..


:(


Kérlek, adjatok valami tanácsot!


2014. márc. 31. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

"megcsalások részéről"


És te még szóbaállsz vele?!!!!

2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát megcsalt téged többször, hülye voltál és visszafogadtad, és most megint neki van elege belőled, unalmas számára a kapcsolatotok, és még te akarsz küzdeni, hogy jó legyen? Itt az egész kapcsolat maga szar, nem lehet megjavítani, nem a megszokottság az egyetlen problémátok.
2014. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen.. túlságosan szerettem ahhoz, hogy elszakadjunk egymástól! Ezt biztos sokan elítélik..

Akkoriban nem volt szerelmes belém, így nem okozott neki lelki kérdést a dolog - nekem annál inkább, de túlléptünk ezen. Csak ugye az örökös kétely ottmarad bennem.

2014. márc. 31. 14:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóideje tényleg nem volt semmi nő a dologban, szeret engem, láttam rajta, csak az utóbbi időben megváltozott irányomban..
2014. márc. 31. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

És úgy gondolod, hogy nincs nála jobb?Vagy nem érdemelnél meg egy jobb embert magad mellett?


Lenne hova költöznöd, ha szétválnátok?....ne legyél társfüggő, egy rossz kapcsolatban vagy!

2014. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 év egyáltalán nem sok, főleg, hogy együtt sem éltek...

Vagy több időt töltötök együtt, és a párod is gőzerővel azon lesz, hogy rád hangolódjon, vagy szakítás lesz belőle, ilyen egyszerű sajnos.

2014. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat két emberből áll, ha csak te akarsz változtatni, az kevés. És láthatóan őt annyira nem hatja meg a kapcsolatotok.


Mondjuk én azon is elgondolkoznék, mennyire normális, hogy egyszer szerelmes belém, egyszer nem, akkor nyugodt szívvel megcsal (attól, hogy valaki nem szerelmes, még nincs feljogosítva arra, hogy megcsalja őt, lehetett volna tisztességes, de hát ez elárulja, milyen embert szeretsz), aztán megint szerelmes belém, majd megint nem. Ez nem így működik.

2014. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Szerintem is a tisztesség fontosabb. Ha nem is szerelmes, megmondhatja, hogy hagyjuk egymást, mert csajozni akarok. Ő nem így tett.

De most a jelenre akarok koncentrálni. Szeretném,ha működne ez a kapcsolat és nem mennék az idegeire az örökös kérdéseimmel.

Írjatok légyszi ötleteket.

2014. márc. 31. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp sem akarsz vele szakítani, akkor is úgy nehéz helyrehozni a kapcsolatot, ha csak te akarsz változtatni. Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj meg lazább lenni. Ne mutasd ki, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá (próbáld megállni, hogy ne kérdezősködj ennyit). Találkozz barátnőkkel, foglald el magad nélküle is. Mondd neki azt is néha, hogy ma ne találkozzatok. Sok kapcsolatban ilyenkor fordul a kocka és pont a másik fél kezd el újra kapálózni. Csak gondolj bele, ő teljesen biztonságban érzi magát, mert látja és érzi, hogy te mennyire szereted és ragaszkodsz hozzá. Így teljesen biztonságban érzi magát, ami által úgy érzi nem is kell tenni semmit ezért a kapcsolatért, hiszen te annyira szereted, hogy úgyis ott vagy neki. Ha viszont te változtatsz és lazábbra veszed a dolgokat el fog tűnni ez a biztonságérzet és tenni akar majd azért, hogy újra minden rendben legyen, ezért küzdeni fog érted. Ez persze akkor működik, ha tényleg szeret és nem akar elveszíteni.
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!