Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, h a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, h a barátnőm pasija nem kedvel?

Figyelt kérdés

egészen aranyos a srác, nekem ugy semmi bajom nincsen vele. mikor a bnőm bemutatta, tök szimpi volt (a srácéknál voltunk mert a bnőm anyukája ugy tudta h velem van) utána jöttek ugy a bajok, a bnőm félreértett néhány dolgot és akkor átváltottam "kupidoba" és sikeresen a bnőmnek elmagyaráztam h igenis szereti őt a fiu (sírt miatta)

aznap megköszönte, váltottunk pár szót... néhány napra rá a bnőm elszökött otthonról (nem részletezném) falaztam nekik,mert a srácnál volt néhány órát és nem az apukájához ment de végül hazakerült, és eltiltották a szülei a sráctol, így "postagalamb" lettem mert üzengettek egymásnak levélen amit odaadtam a fiunak, és másnap a suliba a választ odaadtam a bnőmnek (nem egy suliba járnak)

ezt is megköszönte itt sem volt még semmi baja velem.

azután a bnőm besokkal és öngyi akart lenni, de a srác meg megmondta h ha a bnőm megöli magát akor ő is (szerencsére mindkettő él) és megzsaroltam őket h ha szeretik egymást akkor egyikőjük sem csinál hülyeséget, azóta a bnőm szinte szétverte a kezét, mert a falba veri erővel (le sem tudom állítani, csak gondol eggyet és belever a falba..)

tegnapelőtt elkísértem a bnőmet a srác sulijához, és mondtam a fiunak h pofonnal kezdjen (útközben beleverte a kezét egy falba, oda se mertem nézni, és a fiu nem szereti ha a bnője ilyet csinál) és amikor engem hazakísértek a srác meg se mukkant.

mondta a bnőm ma, h kísérjem el a sráchoz, felcsenget neki és hazakísérnek engem. de én nem hagytam, inkább félig kísértem csak.... nemigazán szerettem vna ott lenni, és hiába beszélek a bnőmnek h amikor a pasija ott van én felesleges vagyok, nemhisz nekem. pedig tudom h ő is így gondolja csak nem akar megbántani.



tehát szinte semmi okom arra h ugy érezzem nem kedvel a pasija (barátként, ne értsetek félre)

szerintetek is velem van a baj?


2014. márc. 31. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes egy szitu.

14 évesek vagytok, ugye?

2014. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veled van a baj, ugyanis érthetetlen, minek neked egy ilyen barátnő...
2014. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Regen is ilyen agresszívek voltak a gyerekek?
2014. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!