Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő hogyan értelmezi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan értelmezi, ha egy férfi zavarba jön a jelenlétében? Aranyosnak vagy töketlennek fogja gondolni a férfit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos ez :)) De helyzetfüggő is, van hogy béna az egész :D
2014. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ARANYOSNAK!
2014. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 viktorvarga ***** válasza:
azt nemlehet tudni.nembiztos h elbasztad.
2014. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neki a skac és oda van érte akkor aranyos lesz, ha csak vki aki szeretne vele megismerkedni vagy bevágodni az meg töketlen lesz a szemében úgy gondolom.
2014. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aranyos :)
2014. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez személy és helyzetfüggő.
2014. ápr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy voltam vele, hogy még ha nem is tetszik az illető, de zavarban van mellettem (és tudom, hogy ez miattam van), akkor az baromira aranyos :D Alapjáraton szeretem zavarba hozni az embereket, de ha csak a személyem maga váltja ki ezt valakiből (pl mert tetszem neki), na akkor az külön dícséret :)
2014. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erősen helyzetfüggő!!!

De egy dolog biztos, ha valakire olyan hatással vagy, hogy elveszíti az önkontrollt csak a puszta jelenléted miatt....hát annak tutira tetszel....nem tehet Róla, hogy így reagál erre az ingerre és nem gondolom, hogy ettől töketlen lenne....sokkal inkább őszinte!!!

2014. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jön zavarba ha csak megváltozik kicsit a viselkedése kedvesebb vagy jobban figyel rám ok. Ha viszont meg se tud szólalni vagy egyből pincsit játszik akkor töketlennek nézem. My bad de nekem egyenrangú társ kell ha valaki kapásból alámrendeli magát az nagyon taszít.
2014. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!