Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem elhanyagol a barátom?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat eleve, heti egyszer (hétvégén) tudunk találkozni, de tegnap lemondta a hétvégi talit is a meccse miatt (sportoló). Ma még egy árva szót nem beszéltünk egymással, pedig eddig minden reggel írt nekem. Félek hogy nem is meccse lesz hétvégén, hanem egy nála pár évvel idősebb egyetemista csajszival találkozik, aki segít neki "tanulni". Szerintem randizni fognak de ez tényleg csak tipp. Rákérdeztem már hogy tetszik-e neki ez a lány és azt mondta nem az esete, túl vékony. De már kezdek félni, mert mindennap beszélgetnek facebookon... Lehet alakul köztük valami, de ez csak feltételezés.


Én még nem vagyok egyetemista, a csajszi biztos okosabb/jobb/szebb nálam, kitudja... Annyira fáj, hogy elhanyagol a barátom és nemtudom miért... Lehet nincs is képbe ez a lány, csak úgy én gondoltam, de akkor is rossz, hogy konkrétan lesz*r, mert ha hiányoznék neki, keresne. Kérdeztem tőle tegnap hogy biztos akar-e engem, és azt mondta miért kérdezek ilyeneket, jóhogy akar, adjunk a dolognak egy esélyt a távolság ellenére is, és meglátjuk hogy működik. Azóta nem is beszéltünk...


Jobban örülnék, ha inkább rendesen elmondaná hogy tényleg mit is akar, és ha nem érdeklem (mint ahogy azt ma is bebizonyította hogy nem írt egy szót se nekem) akkor mondja meg és legyen vége, hogy esélyem legyen mást találni a közeljövőben, akivel szerethetjük egymást...


Szerintetek? Mit csináljak most? Várjam meg míg keres vagy beszéljek vele?


18L


2014. ápr. 1. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj neki te.

Legutóbbi kapcsolatomba tökre utáltam hogy mindig én írtam előbb. Olyan volt mintha ő nem akarna írni. Úgyhogy néha te is írhatnál neki.

A csajra meg rá kell kérdezni el kell beszélgetni vele erről, mi honnét tudjuk hogy mi van köztük?

Mondd el neki hogy nem tudod mi van most és ez így nem jó.

2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lazulj el te csaj, mert a szavaidból úgy érzem, hogy világgá futnál..

Látszik, hogy nagyon féltékeny tipus vagy, meg az, hogy nem bizol meg benne, ami egy kapcsolatban nagyon fontos másképp mi értelme? Ha akar akkor úgyis fog keresni téged, ha meg nem akkor keresel másat, 18 éves vagy nem 28, vedd kicsivel lazábban ezt a dollgot. Ha a jó Isten neked teremtette akkor még az ördög is talicskán tolja majd útánad. Nem kell mindig egyből rosszra gondolni. Mivan akkor ha nem írt? Majd fog. De nem csipem ezt a felfogást, ha már nem keress akkor már biztos, hogy nem kellesz neki... borzalom. És mikor régen nem volt mobiltelefon?

2014. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Egyetértek vele.


Én is heti egyszer látom a barátnőm pedig nem élünk távkapcsolatban, csak elfoglaltak vagyunk. (és fiatalok)

Az egyetem nem egyszerű, aki szorgalmi időszakba nem tanul az kiesik. Nincs idő csajozásra, sőt megnyugtató hogy otthon így is vár valaki. Ha nagyon csípi a szemed a lány a kérd meg, hogy mutassa be neked.

Attól még hogy nem ír nem hanyagol el. Majd fog. Vagy írhatsz te is, nem szabad mindig várni a sültgalambot.


De a legfontosabb egy kapcsolatban a BIZALOM.

Gondolkozz el miért vagy féltékeny, de a posztodban ott a válasz is. Békülj ki magaddal, nem véletlenül vagy te a barátnője.


21/F


ui.: BIZALOM

2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az teljes mértékben igaz,hogy egy kapcsolat egyik alapköve a bizalom,de én itt mégis valami más problémát érzek.Szerintem ha negatív előérzeted támadt,és még a barátod is furcsán viselkedik veled,az nem véletlen.Tisztáznod kéne a pasiddal,miért is van képben ez a csaj,és hogy miért lett veled távolságtartóbb.Ezek a dolgok engem is zavarnának azért.Szóval mindenképpen keresd meg,ha másért nem,a helyzet tisztázása érdekében.Ha nem teszed meg,csak emészteni fogod magad.
2014. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!