Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a baratom?

Figyelt kérdés
3,5 eve vagyunk egyutt es o sosem vitte tulzasba a rajongast, viszont mara mar annyira elhanyagol erzelmileg, szexualisan es mindenhogyan, hogy szinte naponta leszek "szerelmes" mas ferfiakba, akik ram mosolyognak. Sosem csaltam meg a baratomat, millioszor elmondtam neki, hogy mi a bajom, min kene valtoztatna, akkor jo esetben 1-2 napig erdeklodk irantam, de erzheto rajta, hogy megjatsza es nehezere esik. Aztan minden megy tovabb a regi kerekvagasban. Tudom, hogy o ilyen es nem fog megvaltozni, azt is tudom, hogy a szakitas a megoldas, de nincs valakinek valami mas otlete, tanacsa, tapasztalata? Koszonom!
2013. nov. 28. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A saját életedért tenned kell erőfeszítéseket. A boldogságot nem adják ingyen, néha rögös az út, de saját magadnak kell erőfeszítéseket tenned.


Ne más megoldást keress, ha tudod, mit kell tenned.

2013. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod a választ, akkor mi a kérdés?


Amúgy, Ő is tud változni, meg te is, de miért ragaszkodsz ennyire hozzá? Neki látszólag ez az igénye, semmi jót nem mondtál el róla, akkor miért passzoltok össze? Ezt indokold meg. :S

2013. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most miért is lett törölve a válaszom? :S
2013. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy kihűlt a dolog és már csak megszokásból vagytok egymás mellett csak, hogy legyen valakitek, szakítás meg fájdalmas tehát marad ez a vegetatív állapot.

Talán le kellene ülni és egyfajta ultimátumot adni egymásnak, hogy ha ez tényleg nem változik huzamosabb ideig akkor békésen elváltok mert ez így nem más mint társas magány és látszik, hogy te már idegen férfiak figyelmét keresed, hogy ezzel töltsd be a kapcsolatodban lévő űrt ami megint nem megoldás.


(azóta megvan miért lett "törölve", mert beírtam de nem küldtem el hanem új lapot nyitottam :D)

2013. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne húzd tovább a dolgot, üljetek le és beszéljétek meg hogy ha tényleg még akarjátok a dolgot akkor a párod vezessen be valami változtatást mert ennek így nem lesz jóvége sajnos. Én is így voltam vele amikor a barátom elhelyezkedett az új munkahelyén plusz délutánonként vagy amikor szabad volt akkor folyton vagy az xboxot nyomta igaz csak napi 1 órát vagy annyit sem, de utána folyton inkább feküdt az ágyba meg fáradt volt meg mindig mondta hogy most nincs kedve meg semmi. Legtöbbször amikor pihenős volt de én nem tudtam róla akkor is inkább elvolt otthon magával vagy elment kocsikázni nélkülem amikor én is mentem volna mert volt időm. De amikor együtt voltunk akkor sem vitte túlzásba a dolgokat, csak összebújva feküdtünk vagy ültünk néztük a tv-t és se szó semmi komolyabb ölelés vagy más és ennyi.

Akkor én már teljesen szeretet hiányos voltam mert szinte semmit nem kaptam már tőle pedig nekem ez a legfontosabb hogy kapjak szeretetet sok ölelést, csókot szex meg miden. Akkor én is belezúgtam egy másik srácba akivel véletlen ismerkedtem össze facebookon véletlen jelölhettem be talán valamiért, ezt nem tudom, és jól eldumálgattunk picit messze lakott innen de elkezdtem vele találkozni mert szimpatikus volt és aztán jött a többi, ő mindent megadott nekem ami kellett de nem mertem előre lépni mert ott volt még a párom plusz a srác is mondta hogy addig még nagyon megölelni sem akar ameddig tudja hogy van barátom mert tiszteletben tartja az ilyet és csak baráti találkozásaink voltak, de mindketten éreztük hogy sokkal több is lehetne ennél. Én akkor elmondtam mindent a barátomnak és adtam neki egy utolsó esélyt hogy vagy változtat valamin vagy otthagyom mert nekem igényeim vannak amik már felgyűltek bennem és már nem bírtam tovább főleg ha ő sem elégít ki. Sajnos csak minimálisan változott semmi komoly nem volt 3 éves kapcsolatomat zártam le így ezzel a húzással, mert már elhanyagolt, nem foglalkozott velem. Persze utólag sírt a szája de akkor már késő volt mert 1 hónapja még lett volna de a másik sráccal már annyira összepasszoltunk hogy már megtörtént az első csók, és komolyan szerelmesek lettünk. Ő vele vagyok már lassan másfél éve, és ő nem hanyagol el, legalább. Pedig még mindig érzek valamit a volt párom iránt tudja is jól a mostani sőt az exem is, de ő nem is tesz ezért semmit pedig a barátságunk megmaradt a párom javasolta hogy maradjunk barátok az exemmel mert ő is látta rajta hogy magába van fordulva és hogy legalább lendületet adjak neki hogy tovább léphessen de semmi esély.

2013. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat mindenkinek!
2013. nov. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!