Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom a suli miatt teljesen elhanyagol? Ti mit tennétek? Jogosan teszi?

Figyelt kérdés

Még nem végzős, majd jövőbe érettségizik, viszont már rengeteget tanul(azt mondja) és a mellett,hogy már külön órákra is jár legtöbbször otthon ül és tanul,persze hétvégén este elmegy a haverjaival inni.

De már nem is tudom mióta nem jött hozzám (70kmre)engem pedig nem hív magához, mindezt a tanulásra fogja.

Én megértem és tisztelem benne azt,hogy ennyire komolyan vesz mindent és hajt,hogy jó munkája legyen, de ezért ennyire el kell engem hanyagolni? Mi lesz,ha már egyetemre fog járni vagy munkája is lesz?

Most is, mondtam,hogy menjünk el hétvégén egy buliba, mert ha már más nincs,akkor legyünk együtt.Erre is az volt a válasza,hogy "hát nemtudom...." az ezelőttibe is egyedül voltam...

És az a pláne,hogy nem tudom,mindezt hogyan fogalmazzam meg és mondjam el neki,hogy ne tűnjön úgy,hogy én hátráltatom a tanulásban?

Hogyan mondjam el azt,hogy ennek nem nagyon van így értelme és meddig akarja ezt folytatni...mert ő megelégszik azzal,hogy jön hozzám szünetekben és le van tudva a találkozás.

Nem tudom hogy mondjam el,hogy talán jobb lenne,ha hagynánk egymást,mert akkor ő mégtöbbet tanulhatna,nem lennék nyűg a fején, én pedig nem sopánkodnék,hogy olyannal vagyok együtt aki már szinte alig szeret s nem kapok tőle törődést?


Ti ezt hogy látjátok, ti hogyan mondanátok el?17:


2014. márc. 5. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
összességében nem vagy neki olyan hűde nagyon fontos
2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elárulom: attól nem lesz valakinek jobb munkája, ha középiskolában több évszámot tanul meg a töridolgozatra.


Tedd azt, amit a szíved diktál.

2014. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én még azt sem tudom mit diktál a szívem. Nagyon fájna másfél évet feldobni, nagyon szeretem, de ez sem állapot így.

A legrosszabb, ilyet nem tudok megfogalmazni rendesen, nem értene meg...

2014. márc. 5. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Neki biztosan fontosabb most a készülés és a tanulás. De ha ez neked kevés, akkor szakíts vele.
2014. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy neki fontosabb, viszont azt nem,hogy este pár órát ne tudna rám szakítani a tanulás mellett is..:/
2014. márc. 5. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Este pár órát? Mármint hazaér mondjuk kettőkor, tanul hatig, leülne egy kicsit pihenni, enni, és éjfélig veled chateljen?

Nem gondolod, hogy ez egy kicsit túlzás?

2014. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem a chatelésről beszéltem. Az semmi...

Legalább egy hétvégén pár óra este együtt. Mert mint írtam, bulizni sem akarna jönni velem.

2014. márc. 5. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne bulizni menjetek, hanem sétálni, vagy múzeumba, kiállításra, úszni, stb. Én sem szerettem bulikba járni.
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De még azt sem akar! Ezért hoztam fel,hogy akkor LEGALÁBB a buliban legyünk együtt, mert amúgy szeret/ett járni.

Nem jön el hétvégén, mert tanulnia kell, ezért gondoltam,hogy este csak nem tanul és eljöhetne....de az volt a válasza.://

2014. márc. 5. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy szeretne-e továbbra is veled párkapcsolatban lenni. Mert nekem az jön le, hogy szépen leépít most téged.
2014. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!