Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerű kérdés lányok, főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű kérdés lányok, főleg a 20-22 éves korosztály érdekelne?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy benne vagytok egy szexkapcsolatban, már egy ideje (évek óta) viszont nemrég bejött a képbe egy srác akivel szimpatizáltok és tetszetek neki és nektek is ő. Ismerkedtek komoly kapcsolat céljából randizgattok.


Tehát a lánynak sem közömbös a fiú.


Mit választanátok? A szexkapcsolatot vagy az alakuló komolyat?


Köszi a válaszokat!



2014. ápr. 1. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egyértelműen a komolyat. a szexkapcsolat az tényleg csak arra jó, hogy ne idegenekkel össze-vissza kúrogasson az ember, ha már nincs senkije, de a testének igényei viszont ugyanúgy vannak. a komoly kapcsolat viszont ezerszer többet nyújt, szóval nyilván azt választanád.

te gondolom attól félsz, hogy a lány visszamegy a szexkapcsolatához. szerintem amíg szexuálisan kielégítő vagy számára, addig ettől bőven nem kell tartanod, még akkor sem, ha a "szakítás" (merthogy nem volt igazi együttlevés, így a szakítás sem igazán szakítás) után is beszélnek. de megbeszélheted ezt az illető lánnyal. biztos megértené. ellenkező esetben én is eléggé kellemetlenül érezném magam. de az a helyzet, hogy ilyenkor az emberek ha mást nem, de barátok lettek (van barátnőm, akinek egyszerre több szexkapcsolata is van, már nagyon régóta, és mindegyikkel barátok is lettek, valamilyen szinten. ha nem is beszélnek minden nap, de azért a dugáson kívül mást is csinálnak egyes összeröffenésekkor).

2014. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
épp ezaz, hogy addig még nem jutottunk el mivel még randizgatunk és szerintem egy ideig nem is lesz erről szó. de vajon addig vissza vissza jár e a pasihoz?
2014. ápr. 1. 21:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, de ha egy kicsi jóindulat is szorult a lányba amíg veled nem lesz valami(össze nem jöttök, vagy el nem hajt) nem fog hancúrozgatni. Nem olyan hosszú folyamat ez hogy ne lehetne kibírni szex nélkül. Én mindenesetre neked szurkolok.
2014. ápr. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!