Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, képesek lennétek egy életet leélni egy ilyen férj mellett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseim nem illeszkednek bele a többség elvárásaiba. Nem sok pénzt, karriert szeretnék, hanem nyugalmat, természetességet.

Szeretnék elvonulni egy magányosabb, békés helyre, szeretnék épiteni magamnak egy házat, és szeretném magamnak megtermelni az élelmemet, a tüzelőmet, esetleg a ruhámat is. Müvelnék földet és tartanék állatokat.

Tegyük fel hogy megvan a földterületem hozzá, és megvalósitanám álmaimat. Az egyetlen bökkenő, hogy nem szeetnék egyedül élni, egy női társra(feleség) is vágyom. Feltéve, hogy jóképü, intelligens és kedves is vagyok, volna olyan nő aki hajlandó lenne ilyen életstilusban kitartani mellettem? Csendes, egyszerü, de természetközeli és nyugodt életmód.

Volna olyan köztetek, aki hajlandó lenne így élni egy férfi mellett?



2014. ápr. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze :)
2014. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól hangzik egy ilyen nyugodt élet :)
2014. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:

Nos az faramuci helyzet van, hogy én már kicsit ezt az életet élem amit te szeretnél magadnak és jó megjelenésem miatt felkeltem a lányok érdeklődését, de sajnos a legtöbb nőnek ez csak elsőre hangzik jól (legalábbis a 20-as korosztálynak). A tény az, hogy bizony a mai lányok legtöbbje izgalmakra, utazásokra, bulikra vágyik. Nekem van egy igazán szép tanyám, befüvesítve, parkosítva, stb. Már megmutattam nem egy lánynak, mindnek nagyon tetszett, de azért életvitel szerűen egyik sem élne kint, mert unalmas lenne nekik.

26F

2014. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyesmit már mástól is hallottam. amúgy igen, ennél jobb életmód még nekem se jutott eszembe.
2014. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen lány de az biztos, hogy nem én. Szeretem a természetet de életforma szerint ezt amit a kérdező leírt én nem szeretném csinálni. A földművelés állattartás kemény dió, nincs szabadság se táppénz és a rossz időjárás hatalmas károkat okozhat.

A buli nem cél de a sportolás, utazás, gyakran elmenni ide-oda (kirándulni, sátorozni, wellnes-ezni), meg a munka (irodában dolgozom, sokat tanultam a diplomámért és itt is tettem már az asztalra, zeretem csinálni nem akarnám otthagyni) az.

2014. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy képes lennék, örülnék, ha ilyen életem lehetne.
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!