Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy próbáljak meg én eleget tenni a kéréseinek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal, de ennyi idő alatt kibukott szinte minden probléma. Érzem, hogy szeret, gyakran mondja, mennyire szerelmes belém, velem tervezi a jövőjét. De ez csak az egyik oldala.


Nincs munkája és nem is nagyon keres. Néha elmegy dolgozni 1-2 napra diákmunkára, de közben panaszkodik, hogy nincs semmire se pénze, semmi nem jön neki össze.

Legtöbbször itthon ülünk, nem megyünk sehova vagy csak nagyon ritkán. Ha náluk vagyunk, leül a gép elé,játszik vagy csak fekszik az ágyon.

A másik meg az, hogy rettentő féltékeny. Nem viseli el,ha fiúk vannak a közelemben. Jóban vagyok az egyik barátjával, de meg karja tiltani hogy beszéljek vele csak azért, mert kedvelem azt a fiút. Úgy érzem nem bízik bennem. Akárhányszor próbáltam megbeszélni vele erről, mindig csak azt hajtogatta, hogy bízik bennem, és kaphatok még egy esélyt tőle, hogy jóvá tegyem azt, hogy megkedveltem a barátját....Persze úgy, ha soha többet nem beszélek azzal a fiúval.


Nemrég megkérdezte, hogy fontos-e nekem és hogy szeretem-e. Igent mondtam, de néha úgy érzem, hogy ez így nem fog menni. Aztán szívem meg ellentmond ennek. Mert tényleg, sokszor boldog vagyok vele,szeretem is, rengeteg jó tulajdonsága van. Viszont mindezek mellett állandóan előjön ez a féltékenykedős, kisajátítós oldala is, amitől az önbecsülésem kb. a föld alatt van.


Szakítsak vele, vagy csináljam azt a mit kér, és csak rá koncentráljak?


21/L


2014. ápr. 2. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt tőle kéne megkérdezned, szólj neki hogy van valami bibi, aztán ha nem lesz megoldás akkor szakíts
2014. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell. Nem úgy működik a dolog, hogy az egyik elvárja a dolgokat, a másik alkalmazkodik, az előző pedig nem tesz cserébe semmit. Mind2 félnek áldozatokat kell hozni. Szerintem ezt kellene megbeszélnetek. Találnotok kellene valami arany középutat, pl.: te kevesebbet beszélsz a fiú haveroddal, ő meg nem lesz annyira féltékeny, vagy ilyesmi. Bár nem tudom ez mennyire lehetne sikeresen, hiszen (saját tapasztalatból tudom), hogy aki féltékeny természet, annak általában önértékelési problémái vannak, vagy valami más áll a háttérben, tehát elég összetett a probléma, és sajnos én még nem találkoztam olyannal, aki ilyen beteges féltékenykedésből "kigyógyult" volna.. A kapcsolat lényege, hogy az ember boldog legyen tőle, adjon és kapjon egyaránt, és megismerje olyan oldalait is, amikről eddig nem tudott, nem pedig az, hogy rosszul érezze magát benne, és az áldozatok hozására kényszerüljön. Próbáld meg megbeszélni a barátoddal, de szerintem ha ennyire rossz a helyzet, és ő nem hajlandó az együttműködésre, megfontolandó a szakítás..
2014. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit akarsz a barátjától amúgy? 20/l
2014. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!