Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha van barátnőtök akkor az egyértelmű h vele töltitek a szilvesztert? Vagy inkább a haverokkal mentek bulizni?

Figyelt kérdés

a barátommal még csak 1 hónapja vagyunk,de "félek" h inkább a haverjaival megy el bulizni... vagy ha a haverjaihoz mennék házibulira akk velem nem is foglalkozna...meg félek attól h (nagyon) be fog rúgni..S

ha a barátnőtökkel mentek bulizni akk csak vele táncoltok (egészvégig),igaz?vagy esetleg más lánnyokkal is táncoltok?

légyszi kort is írjatok.


2009. dec. 18. 19:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés:ha a barátnőtök nélkül mentek bulizni akk nem csaljátok meg,igaz?
2009. dec. 18. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te félsz féltékeny tipus vagy

a barátod meg ha 1edül megy el és téged nem hiv 1 ökör

ha hív és nem veled foglalkozik hát szilveszter érezzétek jól magatokat természetes hisz buli 1x van

és ha bulin megcslana akk nem is akar veled kom kapcsit.sztem jobb ha veled töltené a szilvesztert és ha olyan így is úgy is be fog rúgni

2009. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel külön baráti körünk van így mi is külön szilveszterezünk. Igaz mi már 8 hónaposak vagyunk, de ő fiatalabb 20 én meg 24. Nekem a meló miatt idősebb barátaim is vannak (30, 35) így ő nem érezné ott jól magát. Én meg az ő baráti körével nem hisz egyetemista és ők már egy összeszokott társaság sajátos témákkal.

Nincs abba semmi baj, ha ti is külön töltitek a szilvesztert. Ha kölcsönös a tisztelet akkor persze megcsalásnak semmi helye. És amúgy sem csinál olyat normális ember. :)


Jah! És ha együtt töltitek akkor nem kell egész este veled táncolnia. Keressetek közös társaságot, de ne lógj egész este a nyakán. Éjfélig buli, koccintás utána 3-4 körül meg közös összebújás, pihenés. :)

2009. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de a Barátom Velem tölti a Szilvesztert, ez teljesen egyértelmű. Ha beteg lennék itthon, akkor is Velem lenne! Bár, mi kb 2éve vagyunk együtt.

Ha 1hónaposak lennénk és a helyedbe lennék, akkor megbeszélném Vele, hogy hol szeretné tölteni a Szilveszter estét és kivel. Csak Velem, csak haverokkal, Velem+haverokkal?

Ha Velem, annak örülnék :P Ha csak a haverokkal, akkor kicsit kiakadnék, és megbeszélném Vele, hogy első Szilveszterünket miért nem töltjük együtt? Nem azt várom el, hogy csak Velem legyen, de azért legyünk együtt is a haverok mellett. Éjfélkor együtt koccintsunk és együtt bulizzunk.

Megbeszélném Vele továbbá azt, ami zavar: ne legyen részeg. Igyon nyugodtan amennyit szeretne, de egy határig. Ne viselkedjen szánalmasan.

Egyértelmű, ha Vele megyek bulizni discoba, csak velem táncoljon. Más lányokkal? Minek, ha ott vagyok én?


Szóval a lényeg, hogy beszéld meg Vele! Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Kérdezd meg ő hogyan szeretné, aztán mondd el Te mire gondoltál és adjátok össze amitek van! Mondd el amitől félsz (pl. részegség, hogy nem fog törődni Veled). Ha kezd megszeretni, vagy esetleg már megszeretett, vagy ha számítasz Neki valamennyit is, akkor meg tudjátok beszélni és közös nevezőre fogtok jutni.


Szurkolok, hogy jól alakuljon az este!


19/L

2009. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi karácsonykor leszünk 1 hónaposak. és egyértelmű hogy együtt töltjük. ott lesz a legjobb barátnőm meg barátom haverjai és nem is kell ennél több :XD én nem tudnám elképzelni külön. hisz együtt vagytok, akkor miért külön vagytok pont akkor amikor uj év lesz. :O
2009. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönömm mindenkinek,főleg 20:14-es válaszolónak.:)
2009. dec. 18. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, hogyha lenne barátnőm, akkor természetesen vele tölteném a szilvesztert; és nem, nem rúgnék be(főleg nem, ha ő sem szeretné, de amúgy sem szeretek berúgni...); lehet csak vele táncolnék; ha nélküle mennék(nem mennék...inkább vele lennék), akkor sem, és máskor sem csalnám meg. Ha egyhónaposak lennének, akkor meg végképp; nagyon örülnék neki, hogyha együtt tölthetnénk. Nyugi, szerintem ő is természetesnek veszi ezt :) De szerintem beszéljétek meg ezt. Boldog újévet ;)
2009. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:))aranyos vagy:)neked is bodog újévet
2009. dec. 18. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Természetesen azzal a lánnyal töltöm a szilvesztert akit szertek. Tölthetném a haverokkal is, de nekem onnan nagyon hiányozna ez a lány.

Egy hónaposak vagytok. Még egészen friss a kapcsolatotok és ha ilyen kérdést teszel fel arra enged következtetni, hogy fiatalok vagytok. Fiatal korban egy fiunak még nagyon fontosak a barátok, haverok.

Beszéld meg vele, hogy ő hol és kivel szeretne szilveszterezni és mond el neki te is hogy mit szeretnél.

Elmentek bulizni?

Társasággal vagy kettesben?

A társaságotokból más lánnyal, vagy régi ismerős lányokkal miért ne táncolhatna? Azért megy bulizni az ember hogy jólérezze magát, táncoljon, beszélgessen, igaz?

Idegen helyen kettesben, az a legjobb:) Végig egymással tudtok foglalkozni.

Természetesen idegen lányokkal nem ismerkedem és nem is táncolok velük.

30/F

2009. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attólfügg..... ha pl a pasi szerete inni stb stb a lány pedig ilyen kis viszahúzódó max egy pohár pezsgő stb akkor inkább különkéne... Én se bnőmmel töltöttem még anno mert én ilyenkor szeretek szétesni nem is kicsit de meg nemcsaltam pedig lett volna rá lehetőség... de végülis már mind1 bár jólenne szilveszterig találni valakit de ha nem hát nem:)
2009. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!