Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim most ment nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim most ment nyaralni haverokkal 4 napra. Mondta hogy majd hívjam fel. Mikor "illő" felhívni? Ma indultak. Rögtön már ma? Vagy csak holnap? (másfél hónapja vagyunk még csak együtt) 15/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem ő hív? Én max 2-3. napon hívnám... De ha nagyon hiányzik, akkor már az elsőn is. Ahogy érzed.

20L

2011. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem majd holnap olyan kettő óra körül akkor már felélednek talán az esti parti után :) De ha most hívod azzal sincs semmi baj. :)
2011. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, miért neked kell hívni?!
2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) . azért én hívom, mert ő nyaral..amikor én fogok menni, majd ő fog engem. lehet kicsit idiótán hangzik, de én így gondolom xd
2011. júl. 7. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:

jó sok önérzeted lehet "majd hívjál fel"

aztán ne panaszkodj a bunkó pasikra

2011. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mondtam neki hogy fel fogom..
2011. júl. 7. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
és, mi van ha nem hívod? nem dől össze a világ, de hogy még ezen problémázz is, hogy mikor illik... jó, látom fiatal vagy, de becsüld már meg magad, kb akkor hívod fel, amikor gondolod, ne arra gondolj közben, hogy mi illik, meg hogy neki mi jó, annak kell örülnie, hogy van egy barátnője aki felhívja...
2011. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De küldhetsz neki sms-t is.

Persze ne 100-at egy nap.

2012. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!