Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várakozás közben többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várakozás közben többször "végig mért". Tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmre vártam egy plázában a wc előtt, és jött két srác egyikük bement szintén wcre(nyilván a férfi wcbe), és a másik ott maradt. Rámnézett én is rá, 1-3 mp néztük egymást és elnéztem. Ő aztán többször visszanézett rám, és 1-2-szer találkozott a tekintetünk. Majd kijött a másik srác és leültek egy közeli padra(a barátnőm még mindig nem jött). Majd miután leültek még mindig rámnézett 2szer asszem.

Lehet hogy tetszettem neki? Tudtommal nem volt rajtam semmi feltűnő vagy hülyèn kinéző dolog.

Én 16 vagyok a srác talán 17-18 lehetett.



2014. ápr. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni.

Valami romantikusabbra számítottál?

2014. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az legalább valami hogy testi vonzalom megvolt... ;)
2014. ápr. 2. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd hogy sose történt még ilyen :D
2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose tudom hogy mikor mit jelent egy-egy szemezgetés...
2014. ápr. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!