Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészelhetném át?

Figyelt kérdés

Az én sztorim most nem egy olyan "jaj, szakított velem a pasim, mit csináljak?". Én nekem most egy nagyon hosszú barátság végéről szeretnék kérdezni tőletek. Tudom, hogy ezt nem a "szerelem, szex" kategóriába kellett volna írnom, de máshova ötletem se volt tenni. De bele is vágok.

Ez egy barátnőm, akivel több mint 3 éven keresztül voltunk legjobb barátok (vagyis csak felőlem inkább, bár ő is mondogatta ezt). De ebben az időszakban nagyon sokszor előfordult, hogy nem tudtam rá számítani. Néha úgy éreztem, egy képregénye (mert van egy amit baromira imád), is fontosabb nálam. (Hadd tegyem hozzá, hogy nagyon nagy a fantáziánk és rengeteg sztorit találtunk ki magunk/közösen is. Viszont ő az egyetlen ilyen "barátom"). De most nagyon megsértett, mert én még 1 hónapja megkértem valamire. Nem számított fontosnak, de amikor már 3 hete se adta oda, így szóltam neki hogy a jövő heti péntekre jó lenne ha leadná (ez a múltban volt). Viszont ő teljesen elfelejtette leadni, mikor szóltam neki. ezért elkésett vele és amikor én megjegyeztem, ő ezt válaszolta: "Igen, az én hibám, de csak részben, mivel te nem mondtad, hogy MENNYIRE fontos neked ez a dolog, mert akkor jobban siettem volna." Ez már egy nagyon sokadik alkalomnak számít, hogy egy baráti szívességet, se tud teljesíteni. Emellett viszont annyira hiányozna, nem is tudom, hogy hogyan tudnék nélküle élni. Mit tehetnék, hogy olyan embereket találjak, akikkel képes lehetek ilyen dolgokról beszélgetni?



2014. ápr. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapból nem tudja elfogadni, ha nem neki van igaza. Mondtad neki, hogy te többször is szóltál neki?


Amúgy ismerős helyzet. De ha tényleg olyan jó barátok vagytok, akkor le tudtok ülni, és meg tudjátok tárgyalni, "nekem ez esett rosszul" "nekem meg ez". És kész.

De ez csak akkor megy, ha tényleg olyan a barátság.


Bár az írtak alapján ez inkább egyoldalú volt.

2014. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

És jól gondolom, hogy lány?

Lesznek azért ettől nagyobb problémák is az életben...

2014. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen 16 éves vagyok és lány. És már nem egyszer jeleztem neki, hogy valami nem stimmel. Nem rég jöttem haza tőle, mert én le akartam ülni vele beszélni, de ő szó szerint elzavart onnan, hogy én ezt miért is merészelem. és ismétlem, ez már nem az első alkalom volt, a legtöbbször úgy bánt velem, mint egy kutyával....de mégis nagyon fontos neked, viszont az már biztos, hogy nem én fogok tőle bocsánatot kérni, mert NEKEM volt igazam.
2014. ápr. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!