Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves fiúnak van esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiúnak van esélye egy 14-15 éves lánynál, vagy ez teljesen esélytelen dolog lenne?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A lánynál biztos van esélyed, de hogy a lány apja helyében nagyon nagy fájdalmat okoznék neked, az hétszentség. Saját szüleid is igen büszkék lesznek, mikor hazaviszed bemutatni a 14 éves menyjelöltjüket, meg a céges bulin se sűgnának össze a hátad mögött, mikor a többiek huszonéves női közé beülteted az általános iskolás csajodat... hülye vagy?
2014. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Barátom 22 én 16 vagyok és már több mint 1 éve.
2014. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én pl 22 vagyok és 15-16-nak nézek ki max és nem vagyok agyilag se "felnőttebb". Persze normális vagyok (asszem :D), de nem okat változtam ahhoz képest h pl milyen voltam 17 évesen :)
2014. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 14-15 évesen voltam halálosan szerelmes egy 23 évesbe férfibe. Nagyon küzdöttem, szegénynek egy év alatt sikerült leráznia. (még utána 2 évig szerettem, csak már nem üldöztem) Most 23 vagyok, és nagyon beteg dolognak tartom, és tisztelem azt, aki nekem nem engedett. (mint kiderült, nagyon is tetszettem neki, és remekül elbeszélgettünk, csak ismerte a korlátaimat)
2014. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van. Én mikor 15 voltam, volt egy pont 23 éves pasim :)
2014. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz rá hogy 23 évesen 14-15 ésves lányok érdekelnek,a nagyobb korosztályban nemmegy te pedofil
2014. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, az életben sokszor jönnek ilyen morális akadályok, amikre lehet te nem tudod a megfelelő választ, de ezért vannak a barátok és a szeretteid. Ők a te érdekeidet nézik, még akkor is, ha nem tetszik a válaszuk. Fogadd meg őket. Kérj segítséget, ha nem tudsz dönteni.

Csak ne legyél annyira hülye, hogy a "nem ért engem meg senki, itt mindenki hülye, itt mindenki irigy, én mindent mindennél jobban tudok" hozzáállást felveszed és így döntesz.

2014. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem simán működhet :)
2014. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!