Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadna a barátom, ha tudná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadna a barátom, ha tudná, hogy ennyire jóban vagyok a legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

3 hónapja járok a barátommal. Szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt.:) Még a kapcsolatunk elején megismertem a legjobb barátját. Mivel egy suliba és egy busszal járunk (a legjobb baráttal) hamar összeismerkedtünk. Már nagyon oldottam viselkedek vele, nagyon kevés ember előtt nyílok meg ennyire. Rengeteg időt töltünk együtt, pl suliban a szünetekben átjön az osztályomba hozzám beszélgetni, meg buszon is mindig együtt vagyunk. Nagyon elvagyunk, sokat hülyülünk, stb. Élvezem a társaságát, és ahogy látom Ő is az enyémet. Mivel nekem ott a barátom, tudom hogy sosem lesz köztünk semmi, és nem is próbálkozok ilyesmivel mielőtt leszednétek a fejemet, csak jó hogy van valaki akivel ennyire megértjük egymást és színesebbé teszi a sulis napokat.:D Viszont lehethogy nem örülne a barátom neki ha megtudná, h mi ennyit lógunk együtt... Én sem örülnék ha a bnőmmel lógna együtt ennyit.:S Viszont lekoptatni meg nem akarom, mert tökjól elvagyunk és nekem kevés barátom van. Mit szóltok ehhez?:D

17/L


2010. máj. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs azzal probléma hogy jóban vagytok, én is jóban vagyok a barátom haverjaival, de nem hiszem h a barátodnak tetszene. az enyém sem bírja hogyha más fiúval barátkozom, főleg ha az ő ismerőseivel :D szóval óvatosan.
2010. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell lekoptatni, csak egy kicsit vissza kellene venni ebből a fene nagy barátkozásból! Nem csak azért mert esetleg félreértené, hanem mert az embernek ilyen közeli viszonyokban már előjönnek a természetes hajlamai/ösztönei, és ha ez egy egésszéges ember ( ez a "haver" ), akkor nem fogja vissza őket. Ebből pedig nagyon nagy sz@r-balhé keveredhet!
2010. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Közel ilyen helyzetben lévén kérlek, hogy picit építsd le ezt a barátságot. Csak rosszul sülhet el. Tényleg.

19/f

2010. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak tapasztalat: volt barátnőm legjobb barátnője az én egyik legjobb barátom is VOLT. Úgynézki, mivel szakítás után kiderült kivel van jobb viszonyba, persze hogy exemmel, és így kicsit az ő pártját fogta jobban, amikor megkérdezte hogy állok a dolgokhoz, mi van velem, akkor elmondtam a véleményem, végig exem pártját fogta, és még én lettem lecseszve. Semmit nem mondott róla, még amikor kérdeztem akkor sem, csak azt mondta amit "hallani szerettem volna"... bár az igazságot jobb lett volna tudni, nah mind1, úgynézki vele is megszakad a barátságunk...
2010. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Hányszor kérdezed ezt még meg?
2010. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem menne ez, barát ide vagy oda én építeném le a tagot. Azzal semmi gond, ha barátkozik a kedvesem fiukkal, de ez amit leírsz te már jóval több.CSak azért nem próbálkozól mert ott a barátod, nos kedves leányzó ott nincs szerelem ne is beszéld be magadnak...
2010. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!