Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk/voltunk együtt és egyik napról a másikra benyögte a srác, hogy bizonytalan magába... Pedig minden szép és jó volt... Azt mondta h idén már ne talizzunk, majd ha összeszedte magát akkor megkeres... De én addig nem bírom ki, úgy érzem meghalok ha nem láthatom... Mit tegyek hogy ne legyen ilyen kínzó ez az érzés??? :'(
2009. dec. 19. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mennyi idősek vagytok. Ha nagyon fiatalok, akkor jó lehet, ha több fiút is megismerhetsz. 25 éves koromig nekem 5 fiúm volt. Örülök, hogy nem mentem hozzá az elsőhöz. Ha bizonytalan magában, akkor pedig pláne azt gondolom, bulizz, ismerkedj, találj mást, olyat, aki nem bizonytalanodik el. Itt a szilveszter, megismerkedhetsz valakivel ismét. Hidd el, ki fogod bírni, sok nő kibírta már. Fő, hogy a végén a neked megfelelő, hozzád illő párt találd majd meg.
2009. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha a fiú "bizonytalan", akkor nincsen semmi értelme az egésznek, azaz, be kell fejezni. Ez a nagy helyzet. Felesleges rá várni, nem lesz belőle semmi.

A fiúk "bizonytalan vagyok" szövege azt jelenti, hogy a szerelem elmúlt, csak nem meri így kimondani.

Csatlakozom az előzőhöz, menj szórakozni, ismerkedj.

2009. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni, mert ha elmész szórakozni, akkor is Ő jut az eszedbe. Ha nézel egy filmet, akkor is Ő fog kísérteni! Sajnos ezt majd az idő oldja meg, vagy még az sem! Viszont van egy férfi barátom, aki ugyanígy pattintott most le egy csajt, mondván majd jövőre taliznak. Véletlen nem Kom.- Eszt. megyei a srác? :-)
2009. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát meghalni nem fogsz.

Viszont hülye se legyél,ne zárd magadra az ajtót,jön a Szilveszter rengeteg bulival,szórakozd ki magadat.A srácot felejtsd el,ne várj rá,valószínűleg másik lány van a képben.

2009. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 hónap semmi..
2009. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 24 ő 28... Fejér megyei... Tudom h itt a szilveszter és buli van ezerrel, hívtak nagyon sok helyre is, csak még egyikre sem mondtam igent... Sztem valahol mélyen abba reménykedem, hogy majd jelentkezik... Egyébként baromira nem értem, mert nem vagyok se ronda, se kövér, semmi ilyesmi... Már azt terveztük h összeköltözünk(az ő ötlete volt)... Úgyhogy kicsit hirtelen ért a dolog...:(
2009. dec. 19. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, el kell engedni. A fiú már nem szeret, csak nem mer szakítani, azt akarja, hogy maradjon egy visszaút, hátha mégis hozzád lesz egyszer kedve. Őrizd meg a büszkeséged, és szakíts vele, mert ha nem teszed, ő fog. Hidd el, ha bizonytalan, akkor nem ő az igazi, kár az időt fecsérelned rá.
2009. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beparázott...Mi is jól elvoltunk, aztán egyik napról a másikra bejelentette, hogy ő nem is tudja...stb. Na akkor mondom majd én tudom és kirúgtam. Rá pár napra megkeresett, hogy menjünk korizni. Sms-ben kérdezte, aztán egész du. azon gondolkodtam menjek e. Végül igent mondtam, mert sosem bántott meg, őszinte volt, sosem szemétkedett. Ennek 6 éve és azóta házasok vagyunk ill. most várjuk a 2. babánkat :). Nem akarok benned illúziókat kelteni, de némelyik pasi ilyen, kell neki, hogy elgondolkodjon mi legyen. Akkor mi 22,23 évesek voltunk
2009. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!