Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nehéz párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nehéz párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem nehez nekem ez. Inkabb az a lehetetlen, hogy vegre egy szabad, potenciálisan tetsző lany jojjon az eltembe, aki nyitott ram. Ha mindez meglenne, siman menne reszemrol, mint ahogy eddig is igy volt es igy is ment.
2014. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nehéz igen!


Kisvárosban élek ahol nincs nagy felhozatal, sőt senki nincs! Aki kisvárosi az tudja miről beszélek.


Nincs munkahelyem így nincs pénzem elmenni olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni, csajozni! Így marad hétvégente a haverokkal az utcai ivászat.


Önbizalmammal nincs baj, én oda mernék menni lányokhoz és megszólítani őket. Csak az a 2 bajom van amit fentebb írtam!


26F

2014. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom mi a megoldás amúgy! Pl olyan gyárba elmenni dolgozni ahol adnak szállást pl Ibiden kft, a dolgozókat pesten szállásolják el, na az nekem egy remek hely volna, szállásra szinte semmit nem költenék meg rezsire se. Vagy pl. Dunakilit ,Veritas, őket Mosonmagyaróváron rakják el, bár az is kisváros de ott van Györ és, ha van lové akkor lehet utazni és ismerkedni. Meg azért lehet munkahelyen is akadnak szingli csajok. Környezetváltozásra volna szükségem az már biztos, de nem egyszerű. Voltam is haverral az Ibidennél, de sajnos nem sikerült a teszt. De nem adjuk fel, mert megyünk köv. hónapban is! Az ilyen meó amúgy jó ugródeszkának, mert ha az ember pár hónapig ott dolgozik vagy 1 évig akkor az idő alatt tud félre tenni pénzt és megismeri a várost jobban, itt gondolok pestre és több munkalehetőség akad és akkor előre lehet lépni. Mert én se öregednék meg egy munkásszállon azért, de 1-2 évig nem gond, sőt lehet buli az egész! :)


Előző voltam!


26f

2014. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!