Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a férfi távmunkában dolgozik otthonról, a nő pedig rendes munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mindketten 8 órát, minden hétköznap.


Írjátok le azt is, hogy milyen neműek vagytok. Köszi.


2014. ápr. 4. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi, mégis mi lenne? örülök, hogy van munkája mindkettőnek. sőt, tudom jól, hogy otthonról nehezebben veszi rá magát az ember, de ha ez megy neki, akkor az igazán jó, legalább nem kell utazással foglalkoznia. F
2014. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan hogy rendes munkahely.
2014. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Az érdekel, hogy nem nézik azt le mások, ha a férfi otthonról dolgozik?

2014. ápr. 4. 01:02
 4/8 anonim ***** válasza:

????

Miért nézné le akárki?



Nekem erről az jutott eszembe, hogy a nagybátyámnak van a hazukban egy irodája... Ő onnan dolgozik..egy komoly (nemzetközi)cég jogi képviselője, mellette természetesen saját ügyfelei is vannak, ugye ügyvéd..

Van igaz egy irodája a cégnél is, de azt nem használja, csak ha nagyon muszáj...


Ennyierővel lenéznéd őt is, hogy tthonrólmdolgozik..

Tudom hogy más, de a lényeg ugyanaz..


Mennyivel lenne jobb, ha ugyanazt a munkát 6 másik emberrel összezárva egy irodában, teremben akárhol csinálná?


Neki kell előadni, hogy ez mennyire jó, mármint saját magához így kelelne hozzáállnia, hiszen akkor senki nem nézné le, mert ő elégedett veel..

Szóval milyen jó, hogy nincs utazási költsége, nem megy el vele az ideje, maga ossza be az idejét, stb..stb..stb

2014. ápr. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Tök mindegy mit csinál és hol nem? A lényeg, hogy dolgozik és ezzel pénzt keres, van megélhetése. Nem?
2014. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz egy munka "komoly", hogy egy sötét irodában, ideges, izzadt emberek között kell végezni. Szerencsére a mai világ sokkal szabadabb, vígan meg lehet élni otthoni munkából is. Akinek meg ez nem tetszik, az csak szimplán irigy.
2014. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlhatna nekem is vki ilyen munkát.

Én szívesen csinálnám.

Azt meg kb letojnám ki mit gondol.

Hagy irigykedjenek,kit izgat.


Amúgy kérdező,remélem nem olyasmi forog a fejedben,hogy aki otthon dolgozik ahhoz munkaidőben betévedhet egy alkalmi prostituált vagy szerető:D

2014. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Nem, rólam és a barátnőmről van szó. Én sitebuilder, designer vagyok.

2014. júl. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!